Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ezekkel a Yorkikkal?...

Mi lehet ezekkel a Yorkikkal? Lehet hogy valami bajuk van? Mi a vélemény arról a menhelyről?

Figyelt kérdés

[link]

Leadott 2 hónapos kan kölyök. Valami egészségügyi problémájuk lehet hogy leadták őket? Ha igen azt a Noé elmondaná vagy nem? Esetleg nem mindet?

Nem szeretném elhozni őket csak érdekel. Mert majd Yorki szeretnék hogy érdemes ilyen helyről vagy nem?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 9. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Noétól fogadtam örökbe, mindenről tájékoztatnak, nagyon rendesek!


Ha a kutya orvosi kezelésre, műtétre, gyógyszerezésre szorul, stb...

(Persze lehet olyan betegség is, ami csak később alakul ki, erről ők nem tudhatnak.)


Ha félsz a rizikótól, vigyél magaddal egy orvost...


Vagy olvasd el a Kutyakiképzők kézikönyvéből azt a részt, hogy hogyan válasszuk ki az alomból a megfelelő kölyköt...

Abban jó kis trükkök vannak, amiből rájöhet az ember az idegrendszeri eredetű, vagy más rejtett defektre...

(Pl. megcsörgetsz egy kulcscsomót a fejük felett, ilyesmi...)

2011. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondják ha gáz van velük, ez egy menhely, nem érdekük átverni a gazdikat hogy 2 hónap után megint náluk landoljanak a kutyák. Ritka, de előfordulhat hogy valaki egyszerűen "megunja" a kölyköket, rájön hogy egy baba kutya eszik, sír, kakil, rág, rombol... Vagy lehet hogy valamelyik állatvédő szedte őket össze egy szaporítótól. A Noé egy viszonylag rendes alapítvány, alapból nehéz kutyát kapni tőlük mert nagyon szűrik a jelöltek, pláne ha ilyen kis luxusebről van szó... nem irigylem az ideiglenes gazdit, gondolom egész nap csörög a telefon és h*lyébbmél h*lyébb emberek akarja megszerezni őket.
2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van valami bajuk, és tudnak róla, akkor elmondják, nem éri meg nekik sem eltitkolni, mert nem az a lényeg, hogy minél gyorsabban elpasszolják őket, hanem hogy tényleg jó gazdihoz kerüljenek, aki akkor sem adja vissza, ha esetleg valami bajuk van/lesz. Az fix, hogy szaporítós kölykök, hiszen tenésztőtől nem kerültek volna oda. Viszont emiatt benne van a pakliban, hogyha most nem is, de a későbbiekben kijön rajtuk valami betegség. Ennek tudatában kell lennie a leendő örökbefogadónak.
2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem. A válaszokat köszönöm!

Hát igen mikor van ingyen Yorki a legtöbb ember hamar le akar csapni rá...

2011. dec. 9. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:

A leírásban benne van minden: Név: Bilimbi-VAN GAZDIJELÖLT

Nem: kan

Született: 2011.08.10.

Bekerült: 2011.11.21.


Virtuális örökbefogadás: Jelenleg nincs virtuális támogatója

Támogatni szeretném!

Eddigi virtuális örökbefogadók megjelenítése


Bilimbi egy tenyésztő által leadott, hereborék sérves kölyök kan yorki.3 hónap körüli.

Korának megfelelő oltásokkal rendelkezik. Egyelőre nem szobatiszta, de már volt kint a kertben pisi és kaki :)

Nagyon vagány fiú: eleven, bátor, játékos, érdeklődő. Szereti a kutyatársaságot meg a hasát.

Kifejezetten jó idegrendszerű kis törpe, olyan gazdit szeretnénk neki, aki ebből a jó fej kuskutyából nem csinál mindenkire őrjöngve támadó flexipatkányt...


Bilimbi oltva, ivartalanítva, chipezve keres gazdit Budapest és annak 30 km-es vonzáskörzetében


Érdeklődni kizárólag emailben lehet az orokbefogadas@minimenhely.hu email címen, telefonon NEM ÁLL MÓDUNKBAN FELVILÁGOSÍTÁST ADNI!

2011. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hol van a leírás? Mármint hol volt?
2011. dec. 9. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:
A honlapjukon: [link]
2011. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 9. 19:27
 9/10 Tia9 válasza:

Szia,


Én is jelentkeztem a kutyikra, de nem én lettem a gazdijelölt sajnos :( Hereborék sérvesek voltak átestek a műtéten és valaki szerencsésen hazavitte őket! Ha egy kutyához az van írva hogy van gazdijelölt az "elkelt"! Én vettem egy kisfiút végül, nov. 11-én született a drága, de lenne egy kérdésem a hozzáértőkhöz.... most 1175gr jól tele ette magát ugyan, de a mami max 1,5kg a papi pedig kisebb kicsivel. 2-en voltak az alomban pont ezért is, de ő volt a kisebb és már több mint 1kg. Mekkora lesz? Hogy fejlődnek ők?

Üdv.,


Tia

2011. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát őneki is nyilván ilyesmi súlya lesz mint a szüleinek.


Bár hivatalosan a 2kg alatti Yorkik nem tenyészthetők!

2011. dec. 27. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!