Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Idegesít

Mit tegyek? Idegesít

Figyelt kérdés
4,5 hónapos amstaffomat mindenki simogatja és azt hallottam,hogy nem jó ez így mert nem lesz jó házörző..ez igaz?
2011. dec. 9. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis..ezt ki mondta? Ekkora badarságot életemben nem hallottam.nővéremék amstaffját is mindig simogatták kicsinek,és most nem jöhet be úgy senki,hogy valaki be ne kísérné mert Cuba,nem szívleli az idegeneket..:) Pedig kicsinek imádta..szóval el ne hidd! :)
2011. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom ,hogy túl barátságos legyen..persze azt sem hogy menjen mindenkinek...amúgy kutya futtatón hallottam egy új sráctól.Szintén amstaffja van és nemrég csatlakozott hozzánk kutyásokhoz...
2011. dec. 9. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj Cuba(amstaff) nem barátságos,de mint mondtam kicsinek mindenkihez ment oda egy kis simogatásért,a futtatóban is..viszont annyira nem megy az emberekre,csak védi ami az övé :)
2011. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én meg azt hallottam, hogy a kutyanyál gyógyítja a rákot.

Ha a kutyában megvan a megfelelő ösztön, akkor bármi történjék is, is jó házőrző lesz. Ha nincs meg, akkor meg akár verheti is mindenki, akkor se fog házat őrizni.

De speciel az amstaff nem az a tipikus őrkutya, úgyhogy ha nem lesz jó házőrző, az azért van, mert munkakutya, nem pedig pásztorkutya. Ha az az elsődleges célod vele, hogy őrizzen, akkor rossz fajtát választottál. Az amstaff alapvetően egy emberbarát kutya, személyvédelemre nem rossz, ha megfelelően van tanítva (és annak sincs semmi köze ahhoz, hogy hány embert szeret), de a házőrzés nem az ő terepe. Persze célzottan képezni lehet rá, de egyáltalán nem biztos, hogy ösztönből jönni fog neki.

2011. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D Felpontoztam azt amelyik normális volt.
2011. dec. 10. 09:50
 7/7 rezangyi ***** válasza:
Egyébként én ezt a mindenki simogatja a kutyámat dolgot hülyeségnek tartom..nyílván nem probléma amelyik kutya kimondottan kedveli ezt vagy elvárja.De pl nekem pinscherem van és nagyon utál minden idegent kikerüli őket (ha tudná mert sok majom ember megy utána kiabálva) az ilyeneknek mindig szólok, hogy ezt be lehet fejezni mert ha utoléri pár ujjal kevesebb lesz neki..Én úgy vagyok vele, hogy idegen sose kezdeményezzen simogatást semmilyen kutyával sem! Ha a kutya kezdeményezi oké.Az ilyen emberekre egyszerűen rá kell szólni mert tudatlanok.
2011. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!