Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másokat is idegesít a kutyák...

Másokat is idegesít a kutyák ugatása? Sétáltatás közben

Figyelt kérdés
Nem beszélve a rosszalló tekintetektől, a bunkó cigánygyerekekről.. :(
2011. márc. 7. 16:34
 1/7 IGCM ***** válasza:

Egyedűl a pumim ugatása idegesít labdázás közben :D

Olyankor beszoktam tenni a fülhallgatót a fülembe és bekapcsolok valami zenét XD

Aztán mehet a játék,Ő is boldog meg én is ,hogy nem szakad ki a dobhártyám :P

Más csúnyán néz meg nem érdekel...

2011. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bányai Károly ***** válasza:
66%

Másokat is idegesít, ha a saját kutyájuk majd megőrül attól, hogy idegenek sétáltatják a kerítésük mellett a kutyájukat?

:-))

Asszem ez elkerülhetetlen, ha közvetlenül a territórium mellett felbukkan egy idegen kutya, akkor bizony majd minden eb megőrül a betolakodótól. Mit kéne csinálni vele? Bizonyos értelemben jó ez, hiszen jelzi az idegent. Az sem teljesen normális, hogy ilyen tömegben egymásra zsúfolódva élünk, és még kutyát is tartunk.

2011. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xnorkax ***** válasza:

Hát, nálunk is őrjöng a fél falu, ha sétálni megyünk. :/ De szerintem aki kutyát tart /és gondolom nem csak vagy nem a te kutyád ugat/ az szokja meg. Sajna be-be szólnak az emberek, de nem kell velük foglalkozni.

Engem a sajátom ugatása akkor szokott idegesíteni, mikor hajnali háromkor rákezd a fülem mellett, mert a szomszédban is elkezd ugatni egy kutya. xD

2011. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az enyém sosem ugat, sétáltatás közben meg pláne nem. :)

Próbálok ott haladni, ahol nem látják a kutyák (pl erdő szélén), de 1-2 utcában elkerülhetetlen. :/

2011. márc. 7. 16:44
 5/7 IGCM ***** válasza:

Ja én nem izgatom magan falun ha sétálunk és örjöngenek a kutyák :D

Nem az én kutyám ugat szóval nem érdekel.Ha a kutya gazdáját zavarja majd szól neki hogy maradjon csöndben :)

2011. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem nem idegsít.:D
2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát,én eleve édes látvány vagyok,ahogy babakocsival,2 kutyával elindulok sétálni..

Megőrülök az őrjöngő kutyáktól,meg a gazdájuktól,aki rá nem szólna,de nekem dumál,hogy közveszélyes vagyok, meg hogy szól a gyámhatóságnak,hogy a kutyák veszélyesek a fiamra,meg ilyenek.

2011. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!