Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez amstaff? Szerintetek?

Ez amstaff? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy netes csávót.Azt mondja van egy amstaff szukája...3 hónapos...nos..nem tudom ez milyen amstaff...vagy egyáltalán amstaff-e...küldött nekem képet a kutyáról.

[link]


2011. dec. 11. 10:26
1 2 3 4
 21/34 compactegon ***** válasza:
100%

szépek a kutyák. haverodé is cuki, de max valami "keskenyebb" pintnek nézném.

miénk 3 hónaposan ilyen gömböc volt :)

[link]

2011. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
56%
Törzskönyves? Ha igen akkor tuti hogy fajtatiszta.
2011. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nehéz eldönteni de leírok egy apró történetet ha nem bánod:)

Szóval ott kezdődött az egész, hogy kaptunk egy telefon hívást, van egy kóbor kölyökkutya 3-4 napja az utcában. Etetik, de nem tudják hova rakni, nem tudnák-e elhozni (mivel akkor nem volt kutyánk ránk gondoltak). Odamentünk megnéztük a picurt hát, nem a legszebb volt akkor kép:

[link]

Nos, én nagyon érdekesnek találtam a kinézetét sokan mondták hogy staff, amstaff stb..én nem hittem el, de odajött, bújt meg minden, elhoztuk :D

Mostani kép róla:

[link]


Kicsinek kinézted volna belőle ilyen szép kutya lesz?:)

2011. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Előző válaszolónak:

Nagyon aranyos:D

Ez a kiskutyus is hasonlóan néz ki.Azóta is beszélek a sráccal mondja,hogy kupálódik kifelé.

2012. jan. 3. 16:08
 25/34 anonim ***** válasza:

2011-12-29 01:07 -es vagyok :)

Köszi :)

Ő akkor volt ~ 3,5-4 hónapos mikor "olyan" volt. És kicsinek olyan kis fura, de nagynak lehet szép.:)

2012. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

szia hát sztem nem sok köze van az amstaffhoz,lehet az egyik szülő az volt de hogy nem fajtatiszta az tuti,ha szuka is akkor sincs meg az a karakteres feje hosszú az orra is nincs határozott orrstopja.amit az előttem lévő tett fel képeket na azon a kutyán kicsinek is látszott hogy amstaff.

a méretről annyit hogy ugye van egy standardje.de még 7-8 éve az alacsonyabb tömörebb kutyák voltak jellemzők,de mivel elég kötöttek az izmaik,igy most már pl kiállitásokon is jóval magasabb nem annyira kötött izomzatúakat kedvelik,mivel sokkal egészségesebbek.és hát látványosan nagyobbak.és ha ő a kisseb tipus lenne amit mondott hát közel se igy kellene kinéznie.az a baj hogy sokan azzal sincsenek tisztába hogy kellene kinéznie a kutyájának,jó multor séta közben is egy hölgy jött hogy ó neki pitbullja van,hát jó indulattal is egy max egy amstaff -németjuhász keverék volt:))

2012. márc. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)Még mindig levelezek a fazonnal és küldött pár új képet,majd lehet,hogy feltöltöm azokat is.
2012. márc. 24. 06:05
 28/34 anonim ***** válasza:

Szia! most olvastam a kérdésed és érdekelne mi lett kutyus sorsa, milyen lett.Ha tudsz raksz fel képet? (kiskori kép alapján azt mondanám, hogy nem az, vagy ha az is, nem lesz valami szép, a fajta jellegzetességeit magán viselő felnőtt)

Az meg, hogy mit mondanak kik a szülei...nos, sajnos vannak olyan esetek, ahol erre nincs mit adni

2012. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Szia.Épp a minap kaptam a kutyusról 4 új képet.Hát változott egy keveset :D

Fej: [link]


Comb: [link]


Váll: [link]


Fej: [link]

2012. máj. 15. 11:02
 30/34 anonim ***** válasza:
Akkor nem saját kutya. És nem is tervezed, hogy az lesz. Ugye?
2012. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!