Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava vagy mini yorki a...

Csivava vagy mini yorki a jobb választás?

Figyelt kérdés
Le írnátok a tulajdonságaikat mind. a kettōnek? Elōre is köszi
2011. dec. 11. 10:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Kíváncsi lennénk milyen tenyésztőtől vettél extra mini csivavát..;)
2011. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
13%
Miért is? Nem kenyerem a hazudozás, igenis vettem. Sőt nem egy tenyésztőnél találtam, én őt választottam, nála voltak a legjobb felmenők és legszebb kölykök.
2011. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
27%
Nem titok egyik tenyésztő sem. Persze nem foglak itt győzködni, mert nem igazán érdekel, hogy mit gondolsz...
2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó.Megkérdezhetem mi a neve a kutyádnak?Mármint a törzskönyvében milyen név szerepel?
2011. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Persze, Berényi Bájos Leila
2011. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2011. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! Egyébként abban persze igazad van, hogy a kutya fajtáját nem különböztetik meg, az ő könyvében is csak szimplán csivava áll, annyi, hogy egy picit kisebb az átlag méretnél. Ez csak genetika. DE végre valaki kedvesen is tud "vitázni" ezen az oldalon :) Sajnos nem jellemző, úgyhogy ha esetleg durva voltam, akkor bocsi, csak megszoktam, hogy itt mindenki egyből támadja a másikat. Ne haragudj
2011. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Te se haragudj rám,csak annyira megszoktam,hogy a szaporítók sorra adják el a az extra mini kutyákat,hogy már mindenkire azt hiszem,hogy egy idegroncs szaporítótól vette a kutyáját :) És igen megkülönböztetés nincs,csak annyi hogy standard alatti a kiskutya :) És ezért ha jól tudom a tenyésztő a szerződésben leírja,hogy nem tenyészthető! :)
2011. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszom, igazad van, sajnos tényleg sok ember csak azt tartja szem előtt, hogy minél olcsóbb legyen a kutya. Így van, bár a mi esetünkben nem volt ilyen szerződés, de előre tisztáztuk, hogy eszünk ágában nincs szaporítani. Azóta is tartjuk velük a kapcsolatot, úgyhogy szerintem ez a bizalomra épült. Én is úgy gondolom, hogy aki nem ért hozzá, az inkább ne foglalkozzon ilyenekkel, az a tenyésztő dolga, én csak a kutyámnak ártanék vele.
2011. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Illetve szerződés az van, csak úgy emlékeztem, hogy ez nincs benne, de megnéztem és tévedtem. Benne van :)
2011. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!