Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier. Mik a vélemények?

Bullterrier. Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Lakásban(panel) lehet tartani? Sok mozgást igényel? Más kutyákkal jól kijön? stb....
2011. dec. 11. 18:06
 1/8 Akiteki ***** válasza:
76%
Nincs ilyenem, de nagyon tetszenek. Főleg a jellemük. Szerintem tipikus lakáskutya. Nem túl mozgásigényes és fázna is kinn télen. Főleg azért tetszenek, mert más kutyákkal is nagyon barátságosak ás rendkívül játékosak.
2011. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ölbekutyák, nagyon jó fejek. Más kutyákkal hajlamosak agresszívnek lenni, de nem sok meló őket rendesen szocializálni, szóval ez sem lesz gond, ha odafigyelsz rá már kicsi korától, hogy kutyák között legyen, és fegyelmezed, ha esetleg keménykedne. Szóval én bátran ajánlom lakásba. Mozgásigénye van, pláne a kölykök hiperaktívak, szóval nem úszod meg napi fél óra sétával, de egy rettentő jól nevelhető, általában problémamentes kutya.
2011. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont másnak tudom a bullterriert,mint a két első válaszoló.Elég makacs természetű kutyák,más kutyákkal dominánsan viselkednek.Németországban pl. az agresszív kutyák listáján van,a pitbullterrier-rel együtt.Meg lehet őket nevelni,sőt láttam már elég sok jól nevelt bullterriert,de egy kicsit több odafigyelést igényel a nevelése.És ráérzést.Kedvenc kutyám,akinek a hírnevét sajnos a sok hozzá nem értő bulltartó elrontotta.Még annyi,hogy génjeiben a harci vágy elég erős még,az oroszoknál még harcoltatják őket,nem is rossz eredményekkel.Emberekkel,egy jó idegzetű kutya,közömbös.
2011. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kutyák. vannak agresszivek is, de szelidek is. az hülyeség, hogy nem mozgásigényes, mert imád szaladni. lakásban tarthatod, de mozgasd
2011. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
Igazad van, kell a mozgás, csak én a huskyjaimhoz hasonlítom, akik álló nap rohangálnak és sosem fáradnak ki. Minden relatív.:)) De azt fenntartom, hogy akárhány bullival találkoztam, mind barátságos és jó fej volt.
2011. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekunk Bullink van és lakàsban élunk.totàl jol elvan,nem nagy mozgàsigényu kutya,foleg felnottkorban.a mienk egész nap 'doglik' alszik,horkol :)) nagyon szereti a tàrsasàgot,foleg az emberekét és imàdja ha babusgatjàk,de! ahogy kilépunk az ajton,teljesen 'megvàltozik'szereti éreztetni,h bizony o az utca kiràlya :D a mienk fiu és ki nem àllhatja a tobbi fiu kutyàt,valoban dominànsan viselkedik veluk szemben.a làny kutyàkat viszont csipi és nagyon szeret veluk jàtszadozni.de persze ez mind kutya és nevelés kérdése.mindegyiknek màs màs a karaktere,ahogyan nekunk embereknek is! amugy egy nagy bohoc és imàdnivalo!
2011. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyik kedvenc fajtám. A jellemükről nem tudok semmit, de külsőre ötöst érdemelnek.
2011. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Nekem meg a jellemük tetszik.

Első kutyám első sétája alkalmával azonnal belefutottunk egy bullterrierbe. Mint kezdő kutyás hp, felkaptam a kutyámat. A gazdija mondta, hogy állandóan megijednek tőle, hogy ez valami harci kutya. És tegyem le nyugodtan a kicsit, nem fogja bántani. És tényleg irtó aranyosan eljátszottak. Azóta is csak jó tapasztalatom volt a fajtával.

2011. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!