Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt vki akinek a kutyája...

Van itt vki akinek a kutyája szintén lopós?

Figyelt kérdés

a zsepiket és a földre leesett dolgokat mindig ellopja ezt ráfogtuk arra hogy kölyök ( 6 hónapos) anya nekem a tiszta ruhát mindig az ágyamra rakja , erre a kislopós a zoknikat és melltartókat is ellopja és mintha direkt meg mutatná nekünk "nézd mit loptam" behozza a nappaliba és alig bírjuk elszedni tőle..olyan is van hogy anya a ruhákat szétrakja amikor moss, bevan hajtva a fürdőszoba ajtó és basszus bemegy és onnan is a zoknikat kilopja..

amikor ülünk a kanapén akkor a zsebünkből is megpróbálja kiszedni a zsepit,pedig nem is látszik hogy van ott zsepi,akkor a táskákból is a zsepit kiszedi ,én nem tudom hogy csinálja de nagyon érdekes az utóbbi 1 hónapba lett ilyen lopós jah és sunyít is hozzá mikor van nála vmi..

havanese fajtájú , aranyos kutya de szinte mindig volt vmilyen szokása , elsőnek amikor már megkapta az oltásokat és levittük akkor a cigi csikkeket akarta mindig felszedni, aztán az hidegen hagyta azután ásott ahol csak tudod sétánál mindig ásott , volt olyan is hogy minden botot felszedett , ezek amiket leírtam már nem csinálja egy jó ideje most lopóssá vált..


szerintetek mért lop??


ti tapasztaltatok hasonlót a kutyátoknál??


sokat foglalkozunk vele ,napi 3 szori séta ,akkor itthon labdázunk vele meg tanítjuk trükkökre és van még egy kutyánk akivel szokott játszani szóval nem unalmába csinálhatja..


2011. dec. 12. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

18:11-es vagyok!

Bocsi, nem tudtam hogy kölyök. Ez nála természetes akkor, csak játszik! :) Kölyök korában a mienk is ette egyébként a csikkeket.

2011. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Az én kutyám is lopós:D Amit a te kutyád csinál semmi ahhoz képest , amit az enyém:D Ha konyhában a pulton hagyunk kolbászt, szalonnát, sajtot vagy akármilyen kaját, azt simán ellopja, csak azt a pillanatot várja,hogy kimenjünk a konyhából és már megy is lopni. Volt,hogy egy egész csülköt lopott el, amiből bablevest akartunk főzni:D Pedig nem éheztetjük , kap bőven kaját de neki sosem elég...

Ha kiviszem a szemetet, de mondjuk egy pillanatra elöl hagyom a szemetesládát akkor abból csemegézik, üres tejfölös poharakat imádja lopkodni és kinyalni:D


Néha gondol egyet és elszökik, de fél óra-egy óra múlva mindig hazatér, vagy csonttal, vagy egy darab kenyérrel vagy akár egy nagy szelet rántott hússal a szájában. Nemrég azt vettük észre ,hogy mindig olyankor tér haza valami kajával a szájában amikor a kukások elviszik a szemetet, vagyis csütörtökön:D Gondolom felborítja 1-2 háznál a kukát, onnan szerzi a csemegéket. Szóval inkább már guberálósnak nevezném...

A csúcs az volt, amikor úgy tért haza,hogy egy zacskó fél füle a szájában, benne egy doboz kínai kaja(Pirított tészta)...

Szóval, hidd el, a te kutyád még nem is olyan vészes...:D


Egyébként az enyém magyar vizsla.:)

2011. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint nem vagyok egyedül :)


a mi kutyánk is nagyon eleven ,alig fáradt ki pedig mindig megfuttatjuk de a kölykök már csak ilyen bohócok :)

2011. dec. 13. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!