Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámnak diétáznia kell...

Ha a kutyámnak diétáznia kell (csak nyúl színhúst és rizst ehet), attól adhatom neki még az immunerősítőt?

Figyelt kérdés
Ételallergiája van,most kísérletezzük,hogy mire... Az Immunovetet adtam neki eddig,de most azt is elhagytam a diéta idejére.
2011. dec. 13. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyanez a helyzet. Nekem a doktornő azt mondta, hogy a diéta ideje alatt ne adjunk neki sem immunerősítőt, sem Plaque Off-ot amit a foga miatt kap.

Mi most tartunk a 2. hétnél.


Egyébként honnan derült ki, hogy ételallergia?

Mert nálunk még ez sem biztos, csak az, hogy valami allergia. (bőrmizéria)

2011. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Úgy derült ki,hogy a kutyám orra felül teljesen száraz lett,a hasa alja tiszta vörös pöttyös,majd hólyagos lett,vakarózik,dörgöli a fenekét.A doki azt mondta,hogy ez ételallergia és próbáljuk meg azt,hogy csak nyulat kapjon,rizst és ennyi.Sokat olvastam a neten ilyen témában,több helyen is azt írták,hogy lazac a legjobb.Vettem neki Pro Plan lazacos tápot,azt ette egy ideig,semmi változást nem vettem észre.Aztán egy internetes oldalon olvastam,hogy van úgynevezett szójamentes táp (Happy Dog),most azt kap,nyúlhússal és rizst.Semmi fűszer,csak egy nagyon pici só.

2011. dec. 13. 18:59
 3/5 Catz ***** válasza:

www.kutyakonyha.blogspot.com


BARF-modszer, garantaltan segit!

2011. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért még azt hozzátenném,hogy a Fressnapfban sikeresen rábeszéltek egy Select Gold bárányos,édes burgonyás konzervre,melyről azt mondta az eladó,hogy bátran adhatom a kutyámnak,mert ettől tuti nem lesznek kiütései.... Hát lett...
2011. dec. 14. 09:39
 5/5 Catz ***** válasza:

Én már nem kísérletezem gyári tápokkal.. Öreg kutyámnak daganata lett a könyökén, ami egyre nagyobb lett.. Véres gennyes gusztustalan dolgok jöttek ki rajta. Doki adott Cortisolt, ami annyiban segített, hogy nem volt híg, így nem durrant ki, hanem kinyomtam. Majd Kék Lukács kenőcsöt, hogy lehúzódjon.


Nem sokat segített. Amióta teljesen átálltunk a félig főtt, nyers ételekre 4 hét alatt szinte teljesen eltűnt az az undormány a könyökéről. Amíg időhiány végett tápoztam is őket, addig egyre csak nőtt :(


A kicsi meg sem eszi a tápot! Milyen jól tudja :)


Ajánlom neked nagyon a Barf diétát! Ha van esetleg kérdésed, vagy hogyan kezdjed és mit adjál neki, szívesen segítek.

2011. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!