Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pont ebadó? Macska,...

Miért pont ebadó? Macska, kigyó, tengeri malac, nyúl is háziállat!

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 17:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
Mert valószínű, hogy kutyából tartanak a legtöbben, és így azok fizetnek a legtöbben.
2011. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor fizzesenek a homokosok is,mert azokból is sok van!Vagy aki vizet iszik meg az is aki nem.
2011. nov. 25. 17:13
 3/19 Akiteki ***** válasza:
100%
Majdnem adtam értelmes választ, de aztán írtál még. Idióta vagy.
2011. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én biztos nem fizetem be ezt az adót.Elég adó az,hogy évente be kell oltatni az ebeket amikor az minden más uniós országban 3 évente kell csak.Elég szegény mindenki,hogy most egy ilyen adót is fizetni kelljen.
2011. nov. 25. 17:25
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
Chipes kutyáknak nem kell, ha jól tudom. Azt meg csak egyszer kell megcsinálni, és amúgy se árt, ha benne van, és regisztrálod, ha elveszik, könnyebben megtalálod..
2011. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Akiteki ***** válasza:

Rosszul tudod. Vegye már a fáradságot valaki, ha válaszol, akkor tudja hogy mit mond.

Chipes ÉS ivartalanított kutyára (így egyben) nem kell fizetni.

2011. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát ne fizesd be. Kutyát tartani nem kötelező. És pont ahogy írtad, a kígyó tartásáért nem kell adózni. Sőt, kínozhatod is, mert ugye az állatvédelmi törvény értelmében csak melegvérű állatok kínzása büntethető.
2011. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

te egy idióta vagy mint az első is mondta. nyugodtan vidd ki a kutyád a parkba, kösd ki, és hadd dögöljön meg mert nem akarod fizetni az ebadót.


Gratulálok!


Ui.: Miért érdekel???? Nem tök mindegy? Vagy utálod a kutyákat??

2011. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Mert a menhelyeknek és önkormányzatoknak nem kell naponta több száz gazdátlan kígyót, tengerimalacot és nyulat összeszedni az út széléről. Nem kell q sok pénzt, időt, és energiát áldozni arra, hogy kígyók és tengerimalacok életét mentsék, vagy gazdát találjanak nekik.

A kutyákat viszont orrba szájba elletik, és ennek próbálnak véget vetni. Az ivartalanítás és chip mentesít az ebadó befizetése alól. Ennyit kellene megtenni egy felelősség tudó embernek.

2011. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Székesfehérvári vagyok de én itt kóbor ebet nemigen láttam.Lehet pesten sok van de nehogy már az egész ország szivjon a pestiek problémája miatt!Kóbormacska?Na akkor a macskatartók is fizessenek!!!
2011. nov. 25. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!