Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi alapján számolják majd ki...

Mi alapján számolják majd ki az ebadót? Mert azt olvastam max.6 ezer lesz. Veszélyeseknél több. nekem kis tibeti spánielem van akkor ő olcsóbb mint egy német juhász? Számít majd a kora? Ez kész röhej!

Figyelt kérdés
igaz magasról teszek rá, csak remélem mások is meg tudják majd fizetni és nem kerülnek ki az állatok az utcára..

2011. dec. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás, menhelyről származás meg chippezés számít, ha jól emlékszem, ezek mind enyhítő körülmények, egyébként egységár van, nem kilóra megy, meg nem is évre. De olvasd át a törvényt, netről letölthető, és nem is komplikált jogi szöveg, a nagyrésze minden olvasni tudó ember számára értelmezhető.
2011. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol az önkormányzat szabja meg, hogy mennyi lesz de az adott településen mindenkinek ugyan annyi. (kivétel akinek nem kell fizetni)
2011. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az önkormányzatok szabláyk meg mennyit kell (vagy kell e) fizetni az adott településen. ivartalanitott, menhelyes, és munka kutyák után nem kedvezmény jár, hanem nem kell utánuk fizetni.

A tervezetben még úgy volt, hogy amikor a kutyát viszed az éves veszetség elleni oltásra (ami ugye kötelező) akkor az orvosnak be kell mutatni a befizetett csekket, vagy az igazolást hogy nem kell fizetned, és utána kapod csak meg az oltást

2011. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!

a kérdés csak úgy eszembe jutott.. még nem néztem meg a törvényt-de meg fogom nézni mindenképp!

macskákra mikor vezetik be? és papagájra meg teknősre? na de ez csak költői kérdés volt..:)

2011. dec. 13. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!