Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy belga juhasz jo valasztas...

Egy belga juhasz jo valasztas lenne?

Figyelt kérdés

Egy 12 eves lany vagyok , hazorzo kutya kell nekem. Legyen intelligens ,jatekos, gyerekkel is jol eggyezzen.Egy olyan nagy kutya ,tekinthet ugy egy 12 eves lanyra mint falkavezerre ???

Kutyaimado vagyok !!!!


2011. nov. 26. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)


A belga juhász iszonyatosan sok foglalkozást igényel, szerintem mot még inkább a sulira koncentrálj!

kutyasuli, napi szintű fizikai és szellemi lefárasztás,...

de nem ám fél óra játék, 1 óra séta,...


annál jóval több kell neki.


hihetetlenül értelmes kutyák, akik összeomlanak, ha nem teljesíthetnek...


mindenképpen fajtatiszta kutyust szeretnél?

a menhelyiek közt is van, aki véd, és sokszor könnyebb velük bánni, mert puszta hálából is engedelmeskednek...

(nekem ez a tapasztalatom...:))

2011. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek fajtiszta kutyust feltetlenul ,de valakik ingyen felajanlottak ,hogy marciusig tarthassak egy belga juhaszt !!! Es nem tudtam ,hogy elfogadjam vagy nem .... Mert hat nagyon regota a legfobb vagyam ,hogy egy kutyam lehessen....
2011. nov. 27. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha csak márciusig keresnek egy ideiglenes helyet neki, akkor viszont szerintem nyugodtan vállald be...:)


utána meg szétnézhetsz menhelyeken, biztos találsz olyan kutyust, aki megtetszik!


(vagy esetleg annyira jól lefoglalod a belgát, hogy magadnak is vehetsz egyet...:))

2011. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat en epp ezert ragaszkodenek nagyon ahhoz a belgahoz ,mert akkor a szuleimnek be tudnam bizonyitani ,hogy eleg erett vagyok egy kutyahoz !!!! Mert en hiszek magamban ,de ok bennem nem !!! Koszke
2011. nov. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!