Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim néha éjjelente rákezd...

Yorkim néha éjjelente rákezd az ugatásra a semmire és nem nagyja abba, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kislány, 5 hónapos lesz, iszonyat harcias nem fél semmitől, éjjelente rájön az 5perc és megállás nélkül ugat tegnap ez 2x is megtörtén h felébresztett és már megőrülök. Kirohantam, megrángattam, lenyomtam a földre persze nem olyan erősen, de már amikor jöttem ki tudta h mért jövök és rohant el :/
2011. dec. 13. 18:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem kertben lakik hanem velem egy szobában és ha jobban belegondolsz te mondassz hülyeséget de nem kicsit úgy h adjak neki vmi rágcsálnivalót szóval jutalmazzam meg h nem fogja be a pofáját. Inkább eladom. Jobban járok...
2011. dec. 14. 16:20
 12/19 anonim ***** válasza:

"Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél"

Képes vagy egy élőlény életével játszani, mert lusta vagy, hogy megneveld?

2011. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá, akkor add is el inkább. Csak aztán ne is vegyél másik kutyát, mindenki jobban jár vele.
2011. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Úristen te mekkora egy idegbajos állat lehetsz...ilyen embernek nem való egy kutya...!!!
2011. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nevetségesek vagytok imádok az ilyeneken röhögni :'DDD
2011. dec. 15. 18:15
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, ha számodra ez vicces. Engem speciel felháborít, hogy ilyen primitív vagy. Ha nem lennél az, akkor felfognád, hogy miről beszélünk.
2011. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a nevetséges,ha a kutyád nem bírod megnevelni,és ilyen hülye kérdéseket teszel fel,hogy mit csinálj ha ugat:)
2011. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor örülünk, hogy kellemes perceket szereztünk neked, remélem, az életed minden területén frankón meg tudod oldani a problémáidat azzal, hogy lepasszolod őket, és kiegyensúlyozott, boldog ember leszel ezáltal.
2011. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idegbeteg a gazda, ne csodálkozzon hogy a kutyája is az -.- Vegyél be egy nyugtatót és higgadtan gondold át hogy mi is az a felelősség.... ha gyereked lesz és elkezd sírni az éjszaka közepén őt is megrángatod és lenyomod a földre? Gratula -.-
2011. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!