Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot válasszak neki?

Milyen tápot válasszak neki?

Figyelt kérdés
Eddig Happy dogal etettem vagy néha dog chow-al mostanság a eukanubat próbáltam ki csak olvastam hogy állatokon tesztelik ezért nem olyan szimpi ez a táp.Ja és az Orejin és az Acana kilőve a magas fehérje tartalma miatt meg kicsit borsos ára van. Esetleg tudtok ajánlani más tápokat vagy maradjak a happy dognál vagy a dog chow-nál?
2011. dec. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kölyökkutyáról van szó, szerintem legalább 1-1,5 éves koráig megéri drágább, akár prémium minőségű táppal etetni, míg a csontozata és az ízületei kellően kifejlődnek. Utána válthatsz valami felső középkategóriásra, de hosszú távon szerintem kifizetődő.

A Happy Dog jó, úgy tudom. Én Belcando nevű tápot etetek, nagyon meg vagyok elégedve, de nem tudom, mennyire könnyen beszerezhető. A Biomill is elég jó, sőt a Royal Canin is.

2011. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Érdekes is lenne, ha egy kutyatápot nem kutyákon tesztelnének. Attól is függ, milyen fajta kutya, mindenkinek más a legjobb. Ha nagy testű lesz a kutyusod, akkor valóban vigyázni kell a sok fehérjével. Én is ezért váltottam anno Eukanubára. De a közepes kutyáknak inkább Royal Canint adok.
2011. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Happy Dog még zöld kagylókivonatot is tartalmaz, nagyon jó táp. Én azzal etetek. Ezt ajánlom.

Miért váltogatod ennyiszer a tápokat? Ha úgy látod, hogy a Happy Dogtól szépen fejlődik, nem okoz problémát (hasmenés vagy ilyesmi), akkor ne váltogasd folyamatosan!

2011. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy egy 2 éves spánielem van. régen azzér váltottam happy dog-ra mert elkezdett menni a hasa tőlle ekkor váltottam dog chowra attól gyönyörű szép fényes lett a szőre utána megint kipróbáltam a happy dogot és már szépen reagált rá ugyan úgy fénylett a szőre semmi hasmenés nem volt most pedig hogy elfogyott a tápunk és nem volt pénzem úgy venni neki ezért kimérten tudtam venni eukanubat de még csak 2 napja eszi és eddig semmi változás csak hogy olvastam róla nem szép dolgokat ezért annyira nem pártolom ezt a tápot.
2011. dec. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!