Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 VAGY 2 kutyát érdemes...

Ikszdéé31 kérdése:

1 VAGY 2 kutyát érdemes tartani lakásban?

Figyelt kérdés
Van egy havannai pincsem, szeretnék mellé még egy kutyust, jó lenne neki ha ketten lennének?
2011. dec. 13. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nálunk is két szuka kutya van, az egyik 10 éves lesz februárba (bichon frise) a másik 6 hónapos (havanese) :)

nagyon jól elvannak, sokat játszanak az idős kutyus az enyém és azért akartunk mellé még egy kutyát hogy tesómnak is legyen meg hogy ne legyen egyedül mert 7 évig szintén egy havanese-el élt kölyök kora óta csak ő rákos lett és el kellett altatni :( és ahogy eltelt 2 év hogy nem volt kutyatársa teljesen nem azt mondom hogy depis lett csak nem volt a régi önmaga..így nyáron vettünk egy havanese-t és tök jóba lettek a kutyám pár évet fiatalodott pár hónap alatt , sokkal boldogabb is.. szerintem jó dolog két vagy több kutyát tartani mert sokat játszanak együtt ,mi is amikor kivisszük a két kutyát a parkba elengedjük őket és játszanak , szerintem ez nagyon hiányzott az én kutyámnak :) SE AZ ELŐZŐ SE A MOSTANI HAVANESE-ÜNKEL NEM VEREKEDTEK!! ez hülyeség... egyedül kajánál van egy kis morgás ,de ez természetes hogy védi a másiktól a kajáját amúgy mindig együtt alszanak :)

szóval nyugodtan vehetsz még egy kutyát ha bírsz kettővel..

2011. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, most egy kicsit megnyugodtam, nagyon jó lenne még egy kutyus,bevallom őszintén eredetileg úgy akartam,hogy majd az enyémet beugrattatni, és utána egyet megtartani, de szerintem egyedül érzi magát a kutyusom, jól szocializálódott, szerintem megszokná hogy ketten vannak, meg nem egyedül unatkozna otthon, egyetlen baj, az állatorvos lenne, szlovákiában élek, és egy ojtás, olyan 13-15euró, ami kb 3,959 -4,568.29 HUF között mozog.Szóval ha 2 kutya van, akkor úgy már elég sok, mert én a kutyusomnak mindent beadatok, ami kötelező, és amit ajánlanak a dokik.
2011. dec. 15. 00:11
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
szülj gyereket inkább
2011. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem szülök gyereket.....És nem is az volt a kérdés, hogy szüljek-e vagy sem....és azt amúgy sem itt fogom megvitatni......20évesen nem fogok szülni.....
2011. dec. 16. 15:25
 15/15 anonim válasza:
Végül is jó lenne neki csak figyelni kell arra h egyikkel sem szabad többet foglalkozni mint a másikkal, mert akkor verekedni fognak.Nekem is 2 szuka kutyám van és jól elvannak együtt. :)
2011. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!