Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szervezete hány nap...

A kutyák szervezete hány nap éhezés után kezdi (lent a folytatás)?

Figyelt kérdés
.. lebontani a zsírjukat és az izomzatukat? Az érdekel, hogy mikortól kezd egy kutya szó szerint éhezni? Mert szokták javasolni,hogy egy nap koplalónapot tartsunk a kutyáknak, az még ugye nem egészségtelen, de mikortól kezd az lenni? Egyébként én nem tarok koplalónapokat, mert az én kutyám így is nagyon sportos szálkás alkat. Ez a kérdés pedig csak szimplán eszembejutott és érdekel, én olyan 3-4 napra tippelek.
2011. dec. 13. 23:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Két hetet szenvedés és bármiféle károsodás nélkül kibír egy átlagos kutya"


Szerintem majd térjünk erre vissza akkor, ha valamelyik kutya el tudja mondani, hogy mit érez két hét éhezés közben:) Még akkor is ha előtte bezabál. Más dolog, hogy kibírja esetleg, ne adj isten vérszomjasabb lesz tőle. Én is levadásznék bármit két hét koplalást követően.:D

2011. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Bocs, nem tudtam, hogy te is kutya vagy! :)
2011. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azonnal, hogy szüksége van energiára, és az nem az emésztésből hozzáférhető. Ilyen egyszerű. Hogy mikor látványos, az anyagcsere-gyorsaságtól függ. Az én kutyámon pár napos önkéntes koplalás is látványos, 4-5 nap után már érzem minden csontját a fején, úgy eltűnik róla minden. Nagyon gyorsan fogy, és nagyon gyorsan hízik.
2011. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
10-es válastoló, nagyon jó amit leírtál, de nem értem miért buta a kérdés?
2011. dec. 14. 19:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Konrad bácsi nem egy olyan szuper valaki volt,mint amennyi kitüntetést kapott....Kár őt emlegetni.Sok olyan elméletét védte és bizonygatta sokáig,amit aztán később még saját maga is visszavont.A tudomány igaz,hogy áldozatot kíván,de ezt nem muszáj Nobel díjakkal biztatni....Én itt csakis az etológiai munkájára hivatkozok,más téren elért sikerihez nincs semmi véleményem,kommentem..
2011. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!