Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám 5 perc alatt szétrág...

Kiskutyám 5 perc alatt szétrágta megette a fogtisztító rudat, nem kéne tovább tartania?

Figyelt kérdés

Vettem a kutyumnak fogtisztító rudat, kb 20 cm hosszú, olyan 1 illetve másfél centi széles...

Odaadtam neki, na mondom ezzel el foglalja magát egy darabig, addig szépen kifésűlöm a bundáját...

Kb a fésülés felénél tarottam, mire elfogyott.. Pillanatok alatt darabokra törte az álkapcsával és szépen megette.

Ez ilyen rövid ideig tart?

Legalább használ vmit a fogainak?

(Hús és szinezékmentes fogtisztító rúdról van szó és tök drága 3 darab volt asszem 700 forint..:/)


2011. dec. 14. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is bezabálja az ilyeneket, nem tart 5 percig se neki. Én inkább csontot adok, ha azt akarom, hogy sokáig rágódjon.
2011. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vannak, amik nagyon puhák és percek alatt kivégzik (Pedigree).


Nekem a Select Gold nagyon bejött, 6 ágú és elég kemény is, elég sokáig elvan vele a kutyám (bullmasztiff).

2011. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én maradok a 100Ft-os velőscsontnál ha rárcsát akarok neki :)
2011. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A pedigree nálunk 30 másodpercig se tart. Három harapás, egy nyelés és vége. A csont 100-szor olcsóbb és a kutya is jobban értékeli.
2011. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak a csontokról olyan rémtörténeteket hallani, ezért próbálkozom inkább a bolti rágókákkal.. Bár az az érzézem, nálunk a vastag faágak fognak a végén beválni, azok legalább 10 percig bírják!:D
2011. dec. 14. 16:21
 6/15 A kérdező kommentje:
Alexandra, ment privi!
2011. dec. 14. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Az enyémek is csak kaja után kapnak ilyesmit, mert akkor már csak ráérősen elszórakoznak vele. A 100-Ftos velős csont főzve. Na az az igazi :D Vagy a préselt bőrből készült csontocskák is jók, azt is nehéz szétrágniuk.
2011. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy marhatérddel nem lehet rémtörténet, mert lehetetlenség szétrágni :)
2011. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet is vehetsz ezek a bőrből készült csontok sokáig bírják csak a kutya méretének megfelelőt kell venni mert nyílván egy német juhász egy 10 cm-sel 1 nap vagy annyi se de végezz..

2011. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. dec. 14. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!