Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom 2 napja nem eszik,...

Kutyusom 2 napja nem eszik, sárgás folyadékot hány, fekszik, látszik, hogy gyenge, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

elvittem a helyi állatorvoshoz,megnézte van e láza,nem volt.

Nem csinált vele semmit,azt mondta ő nem tudja mi baja lehet.Sajnos itt ahol élk csak ez az egy orvos van.


2011. dec. 15. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
előző: tanultam betegápolást, és mentettem már kutyát a távolság miatt nem elérhető az infúzió helyett kiskanállal. Örökké hálás volt.A kiszáradás emberre - állatra veszélyes.
2011. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért én mégis inkább azt mondanám, hogy mindenképpen vidd normális dokihoz, mert a távgyógyítás még állatorvosoknak sem megy, nemhogy kevésbé képzetteknek.
2011. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyet kell értenem. Egyébként szerintem sok állatorvos szívesen ad tanácsot telefonon is. Felhívod, elmondod az egész sztorit, és az orvos azt fogja mondani, hogy ki kell vizsgálni egy jól felszerelt rendelőben. Adhatod neki addig azt amit a másik válaszoló mondott, de mindenképp vidd orvoshoz. Orvos alatt azt értem, akinek nem csak az beteg, aki épp lázas.
2011. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
a kutyád azért hányt sárgás folyadékot mert üres a gyomra és gyomorsavat hányt. adj neki egy kis doboz kefírt, az rendbeteszi az emésztését, egyébként lehet hogy nem a testében hanem az agyában kell keresni a választ,az is lehet hogy stressz érte. Kerti kutya? Nem szokta valaki bántani, ijesztgetni? Nem félős? Ha ezek sem akkor lehet az viseli meg, hogy ő van a falkavezér szerepében és ez neki stresszel jár, hiszen nem tud téged irányítani, nem tudja a saját falkáját kezelni és ez neki stressz.
2011. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Meggyógyult a kutyám,itattam vele paradicsomlevet és másnapra helyrejött.
2011. dec. 20. 07:58
 16/18 Minii Vikii válasza:

Örülök! Őszintén, tényleg aggódtam érte! Imádom az állatokat!

14L :)

2011. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

Örülök,én is aggódtam érte,nekem is vannak kutyáim,macskáim,szeretem az állatokat.Örülök hogy a kuytusod már jól van.


29N

2011. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak nagyon köszönöm,ja és persze mindenkinek aki válaszolt a kérdésemre
2011. dec. 20. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!