Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4hónapos labradorom picit...

4hónapos labradorom picit sántít (valamikor igen valamikor nem) mitől lehet? Nem ütötte meg, meg ilyesmi szóval csak úgy magától. Nem fáj neki!

Figyelt kérdés

Fontos lenne! Normális válaszokat lécci és ne olyat, hogy minél hamarabb vidd orvoshoz!


Az orvos mit csinálna vele?

(egy ismerősömnek a bullmasztifa is sántított, elvitték dokihoz és azt mondta az orvos, hogy gyorsan nőtt kutyus és az ínszallag nem nyúlt hozzá olyan gyorsan.


2011. dec. 15. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha sántít, akkor fáj neki. Azért sántít. Persze nem jajgat, mert azt nem tud. Kb. 100 dologtól lehet, válaszd ki a számodra szimpatikusat:

- meghúzódott

- megszúrta valami a tappancsát

- csonthártya gyulladása van a hirtelen növéstől

- diszpláziás

- stb...


Azt nem írtad, hogy melyik lábára, bár nincs is sok jelentősége, mert it senki sem tud távdiagnosztizálni.

2011. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy az ismerősöd kutyájának az volt a baja egyáltalán nem biztos hogy a tiednek is az! :S

Szerintem mutasd meg egy dokinak. Senki nem tud egy internetes oldalon keresztül diagnózist felállítani.

2011. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Normális válaszokat lécci és ne olyat, hogy minél hamarabb vidd orvoshoz! " pedig egyetlen normális válasz van: vidd dokihoz! - tudod mit nem adnék, ha én még orvoshoz vihetném a kutyám? itt meg mindenki távdiagnosztizáltatni akarja a kutyáját, meg leszarja mi van vele, hogy 2-3000 forint orvosi költséget megspóroljon. Szégyelljétek magatokat!
2011. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom jó olcsó volt.
2011. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet növéstől is, de leírom Neked, én sok-sok évvel ezelőtt miként jártam.

4 hónapos kutyám elkezdett sántítani az első lábára. Akihez elvittem doki, közölte, csonthártya gyulladás, mert gyorsan nő. Gyógyszer-szuri megvolt. Sántaság nem múlt, visszajött. A diagnózis minden alkalommal megerősítve, ahányszor csak visszamentem. 6 hónaposan elszakadt a cérna és másik doki-röntgen. A diagnózis-letört annó a hollócsőr, beleállt az ízületbe és a két hónap alatt komoly pusztítást csinált benne. Műtét és az elkövetkező 12 évben a kutya sokat szenvedett a fel-fel lángoló gyulladással.

Azóta a bizonytalan eredetű sántaságnál már másik orvoshoz járva szinte minden alkalommal egy gyors röntgenkép ébren az adott kutyáról. Az árát megérte nekem, mert bizonytalanság helyett bizonyos lehettem minden alkalommal,a fájdalom valódi okáról.

2011. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyan került a hollócsőr a kutya lábába???
2011. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A könyöknek van egy olyan része, amit hollócsőr nyúlványnak is neveznek:))
2011. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
OK :))) Kellene egy kis kutya anatómiát tanulnom. :)))
2011. dec. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így sajnos mi nem tudunk neten keresztül diagnózist felállítani, de azt sem hülyéskedésből mondjuk hogy vidd el dokihoz. Ő majd megmondja mi a baj :-)
2011. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 At7tila ***** válasza:
Javasolni tudom neked a kálcium tablettát. Lehet, hogy túl gyorsan nő, és fáj a lába. Ezt tudom javasolni.
2012. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!