Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányt a Labradorom! Mit tegyek?

Hányt a Labradorom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos Lamradorom!Nagyon játékos!De tegnap kihányt minden kaját, nem is evtt nagyon utána sem, látszott rajta, hogy rossz a kedve, és még ma sem evett semmit (pedig a gyomra a mindene)!Már egyszer volt ilyen, hogy hányt, de akkor magától másnapra elmúlt neki!Viszont ha kimegyünk hozzá játszani, akkor ugra-burgál és minha baja sem lenne!Lehet, hogy több figyelmet akar és színészkedik?Vagy tényleg beteg?Sajnos én is táppénzen vagyok így orvoshoz vinni nincs pénzem, de nagyon aggódom miatta!
2011. nov. 30. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ugrál, akkor nem valószínű, hogy igazán beteg. Lehet, hogy valami rosszat evett, mert ha pl. bélelzáródás vagy hasonló komoly baj miatt hányna, pocsékul érezné magát.


Szerintem egy napig ne adj neki enni, és semmiképp ne kezdj neki pl. májkrémet vagy hasonló finomságokat adni, mert az összevissza étrend csak rontana rajta. Esetleg adhatsz neki pár szem háztartási kekszet, ami a gyomorsavat kicsit felszívja, hogy ne legyen olyan nagyon éhes. Egy kis böjt sosem árt.


Közben figyeld, és ha úgy látod, hogy rosszabbul van (tovább hány, hasmenése van, esetleg véres, vagy láthatóan fájdalma van) akkor legalább telefonon érdemes lenne állatorvossal konzultálni.

2011. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!