Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem idegesít? (...

Titeket nem idegesít? ( Többi. Lent)

Figyelt kérdés

Mindenki azt írja : "Hogyan kell etetni az extra mini csivavát?" "Hol vehetek extra mini yorkiet?" "Meddig él egy extra mini tacskó?" És még sorolhatnám....

Nem tudom mit hisznek ezek az emberek. Egy fajtából sincs olyan hogy mini. -.-


2011. dec. 17. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel...de ha van akkor idegesítő :D
2011. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez még annyira nem is idegesít.


Engem az sokkal jobban, amikor a kutyát veszélynek teszi ki valaki azzal, hogy nem viszi állatorvoshoz.


Pl. mostani kérdésnél: habzik a kutya szája és fosott. Mit tegyen?

És ehhez hasonló dolgok...

2011. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sajnos ez tényleg elég gyakori. Azok a kutyák, akiket "mininek" hívnak, nincsenek benne a standardben. Sokszor betegesebbek, idegrendszeri vagy immunrendszeri problémáik lehetnek, léphetnek fel.
2011. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mini yorki, törpe tacsi stb vannak, legalábbis hallottam róluk. Nekem sem tetszenek elhiheted, az ilyen ökör kérdések. Nagyon elrontották a kutyákat 2011 körülre. Nagyon visszasírom a 70-es 80-as éveket. Akkoriban azért igazi ebek is kerültek
2011. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2473404-akikn..


Pl válaszolgattam ma is ilyen hülye kérdésekre.


Egyébként kivittem a yorkim sétálni,jött egy nő a yorkijával 40 körüli,elkezdi az övé mini yorki mert 9 hónapos és közel 2 kg.Mondom mini yorki nincs,erre ,hogy ez hülyeség,leálltam vele veszekedni...csak szajkózta a magáét,lesz*rtam..ráhagytam..Pont egy ilyen kérdés miatt lettem ma dühös ,és a nő csak tetézte a butaságával,úgyhogy nagyon felhergelt.

2011. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

19:53 mini yorkie nincs. De törpe tacsi igen.

Köszi a válaszokat.

2011. dec. 25. 21:14
 7/7 A kérdező kommentje:

20:35 én vagyok az utolsó . :D

Én is felhergeltem magamat . De nagyon . Jó sokat írtam :D

2011. dec. 25. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!