Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok megbízható, jó...

Hol találok megbízható, jó állatorvost Budapesten?

Figyelt kérdés

XI. kerületben lakunk, elsősorban ezen a környéken keresnék, de az sem baj, ha messzebb van. Már 2 oltásunk megvan, a maradék oltásokat kellene beadni és chipeltetni is szeretnénk. Nem lenne hátrány az sem ha nem csillagászati árakon dolgozna, de persze tudom, hogy egyik sem olcsó mulatság.

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. dec. 17. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lapozz vissza kicsit, a héten te vagy a harmadik, aki ezen a környéken keres dokit, írtunk már párat :)
2011. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az én kérdésem, ezek szerint nem csak nekem okoz problémát rendes állatorvost találni ezen a környéken.
2011. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, láttam ezt a kérdést is, de az eddigi ajánlatok mind túl messze vannak, mivel tömegközlekedünk, reméltem lesznek új ötletek.

Esetleg ha sikerül találni egy állatorvost, megköszönném ha írnál egy privátot.:) Te hol laksz? Milyen kutyusod van és mennyi idős? Egyébként úgy néz ki, hogy mi Tárnokra fogjuk kivinni, mert ott találtunk egy orvost, akinek tetszett az oldala és viszonylag olcsó is, aztán meglátjuk, hogy milyen lesz csak jobb lett volna közelebb.:) Egyébként mi Gazdagréten lakunk és itt van egy állatorvos a szomszédban, de nevetséges áraik vannak. El akartam vinni a törpehörcsögömet, mert be volt gyulladva a szeme és egy egyszerű vizsgálatért 3000.-et akartak elkérni. Én imádom a hörcsögeimet is, de maga az állat nem került ennyibe...végül megvizsgálták máshol 500.-ért. Azért nagyon nem mindegy!:)

2011. dec. 17. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Rájuk gondolsz?:

[link]


Nekem nagytestű kutyusom van, mi a feneketlen tó környékén vagyunk és voltunk már szinte mindenkinél a környéken, de szinte csak negatív tapasztalatot gyűjtöttünk...

A mancsok állatorvosi rendelőt dicsérik egyébként, lehet mi oda is elnézünk.

www.mancsok.hu

2011. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert én gazdagréten erről a rendelőről tudok, és róluk azt hallottam, hogy jó áron dolgoznak. Személyes tapasztalatom még nincs velük, tehát biztosat nem tudok mondani.
2011. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem rájuk gondoltam, ott még nem jártam.:) De már próbáltam e-mailben érdeklődni az árakról, de nem válaszoltak, úgyhogy még a héten szerintem érdeklődök telefonon, aztán meglátom, de most jobban utánanéztem hogy jutok el tárnokra és mint kiderült csak 28 perc a vonat, úgyhogy nem is vészes és még olcsóbb is, mint a vonaljegy.:S
2011. dec. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!