Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos kan csivava 1 hete...

10 hónapos kan csivava 1 hete bepisil (jelöl) a lakásban. Hogy tudnám leszoktatni? Mert amúgy szobatiszta már régóta.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért kezdte el, szót fogad (ezt leszámítva, ha valamire azt mondom hogy nem akkor nem, odajön ha hívom, ha a kajájához nyúlok nem morog, tehát nem tudom miért csinálja. Hogy tudnám leszoktatni? Le van víve rendszeresen, meg leszidom ha észreveszem, de semmi.
2011. dec. 18. 14:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Mondom, ha a rászólástól nem fejezi be (márpedig nem fejezi be), akkor mást kell kitalálni. Azt jól megtanulta, hogy bűnbánó pofával elkerülheti a komolyabb büntetést, te pedig éppen úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Igenis büntesd meg, ha rosszat csinál, ne csak ígérgesd neki, hogy rossz lesz, ha még egyszer csinálod, mert sose fogja abbahagyni.
2011. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ja én nem olyan fajta vagyok aki ígérget :) ha nem vagy következetes mint egy gyerekkel akkor mind1 h mit csinálsz. És ő szót is fogad, pacsit ad, ül, marad, jön...stb. Ezt meg bevállalja h hiába kap ki akkor is hugyozik, kis szemét :) ha látja h észrevettem akkor hátracsapja a fülét és lapos kúszásba menekül a kisházába.
2011. dec. 19. 16:38
 13/17 anonim ***** válasza:
És te hagyod elmenekülni, ha jól sejtem.
2011. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ma még nem pisilt be, figyelem :) haladás...bár még gyerek az idő :)
2011. dec. 19. 16:43
 15/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok az "ivartalanítás párti" tegnap írtam Neked. Ajánlanám a mi dokinakat, nagyon szeretjük őt (jóó, a kutyáim annyira nem...:) ) de én maximálisan megbízom benne, mindegyik kutyámat Ő ivartalanította, a seb gyönyörű, olyan picit ejt, hogy alig lehet észre venni, az egyik júliusban ivartalanított szuka kutyámnak kb már csak egy centis a halványka heg. És nyáron egyszer meg is mentette két kutyám életét, egyiket darázs csípet, egy másikat meg kullancs... itt a honlap, mindig vannak akciók! Hívd fel, egy végtelen kedves ember! Úgy emlékszem írtad, hogy pesti vagy, és Őrbottyán Budapesttől 20 percnyire van, szóval nem távolság, pláne ha azt nézed megéri, mert a benzinpénzzel együtt sem fizetsz majd 20 ezret!

[link] Dr. Erdélyi Gábor a neve.

2011. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nálam a következetesség mást jelent.....

Utolsónak, köszi, de pécsi vagyok, a dokimmal meg vagyok elégedve, ő is mentette meg már a kutyómat mikor elhoztam betegen az alomból...csak drága nagyon nagyon..... na tegnap kimaradt a bepisi, és még ma se volt...most már csak anyámnál kell megnézni, mert ott meg aztán főleg jelölgetett.... köszi!!

2011. dec. 21. 10:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, hogy pécsi... akkor bocsi, nem tudom miért emlékeztem pestire...:) Hát, remélem megoldódik a problémád, tudom milyen kellemetlen, ha minden pisis a kutyusodtól... :P Sok szerencsét!!!!:)
2011. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!