Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te szereted a kutyákat? Ha...

Te szereted a kutyákat? Ha nem miért nem? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

Nekem olyan furcsa , ha valaki nem szereti a kutyákat.

Én nagyon szeretem őket és én családtagnak tekintek rá-

juk nem egy állatra aki a kertben van kikötve és kész.

Szerintem ha valaki nem szereti a kutyákat annak biztos

nem volt soha életében egy kutyája sem. Amint megkapj az ember a kutyáját , képtelen lenne tőle megválni mert meg szerette . Aki nem szereti meg őket abban nincs szeretet , vagy nem is tudom micsoda. Fogalmam sincs mit lehet bennük utálni. Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra.

Üdv , egy havanese gazdája (de az összes kutyát fajtától függetlenül szeretem és az összes állatot is)


2011. dec. 18. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is havanesem van és teljesen egyet értek veled
2011. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Én nem szeretem a kutyákat pedig volt már nekem. Szerintem idegesítő h folyton ugat,és nem kint végzi el a dolgát(remélem érted mire gondolok).
2011. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első ! Köszönöm szépen a válaszodat !

Második . A kutyák közül van olyan fajta amelyik kevésbé ugat , és le is lehet őket szoktatni a fölösleges ugatásról.

Szobatisztaságra is lehet őket nevelni. Ember kérdése, hogy akar-e vele foglalkozni. Biztos nem nevelted szobatisztaságra , azért nem végezte kint a dolgát.

2011. dec. 18. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom Őket..nekem Ők a pici sziveim :) Jobb barátok mint egyes emberek :) Sőt..! Nekem tavasszal egy agaram lesz :) És én is szinte minden fajtát imádom :)
2011. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Én csak a kérdésre válaszoltam ha akarsz lepontozhatsz érte nem érdekel!
2011. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"A tény, hogy a kutyám jobban szeret engem, mint amennyire én szeretem őt, egyszerűen tagadhatatlan, és mindig bizonyos fokú bűntudattal tölt el. A kutya mindig kész rá, hogy akár az életét is a lábaim elé fektesse."

Egy idézet,ami pont ide való :)

2011. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én imádom az állatokat van 3 pulim..2 itthon , 1 meg mamámnál :) de tesóm nem szereti őket...sőt :( ha oda megy hozzá az enyém akkor szinte belerúg..de szerintem ha kapna egy kisebb testű tiszta és nem ugatót annak talán örülne...én nagyon szeretem mert: aranyos, nagyon szeretetreméltó, igazi barát aki nem feled Tesóm azért nem szereti mert ugat(amit nem tudok megérteni mert az a dolga) meg koszos és "hü.lye" :( :)
2011. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám részéről örököltem a kutyaszeretetet. De a mai napig furcsa nekem látni, ha egy férfi foglalkozik kutyákkal. Apukám meg apai nagypapám, sőt még a bátyám is utálják őket, inkább tűzbe tennék a kezüket, mint hogy megsimogassanak egyet is. Valahogy abban a tudatban nőttem fel, hogy a férfiak genetikailag utálják a kutyákat, mint pl. ahogy egy csomó nő irtózik a pókoktól. :)
2011. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én az egész családomtól örököltem. Nálunk apukám is nagyon szereti a kutyákat , anyum is , nagyszüleim is.

Mindig volt anyuméknak cicájuk , apumnak kutyája.

Mamámnak tyúkjai és malacai voltak.

Minden állat szeretetemet a családomtól kaptam.

Nekem először 8 évesen egy aranyhörim volt , de meghalt és később kaptam meg életem első kutyáját aki még mindig velem van és nagyon szeretem . Vannak olyan emberek akikkel nehezebben jövök ki mint egy kutyával.

Amikor állatkínzást hallok önkéntelenül is elfog a síró görcs.

Nem tudom mit nem lehet szeretni egy olyan lényen aki feltétel nélkül szeret téged.

2011. dec. 18. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon.

Apukám is, bár neki soha nem volt saját kutyája, szóval most az enyémen éli ki az állat szeretetét.

Anyukám nem. Úgy értem szereti a kutyánkat, de tudom, hogy ő maga soha nem tartana.

Az viszont hülyeség, hogy emiatt nincs benne szeret! Ha csak fele annyi lenne minden emberben, mint anyukámban, akkor sokkal szebb lenne a világ. Szereti a családját, minden idejét és energiáját ránk áldozza. És nagyon szereti a növényeket! Van egy rakás gyönyörű szobanövényünk, orchideák, és állítom, hogy sokkal szebben fejlődnek, ha anyukám gondozza őket, mint ha én:) Nekem ezek tök közömbösek, édesanyám viszont még a virágokat is olyan szeretettel gondozza, hogy öröm nézni.

Van egy olyan mondás, hogy aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet. Akkor ennek most az lett a vége, hogy ő a jó, én a rossz:)


A sógornőm állatorvos mellett dolgozott évekig, de nem különösebben kedveli a kutyákat, a macskákat viszont nagyon szereti. Most akkor ő is rossz lenne? :)

2011. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!