Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a sajat...

Hogy szoktassam a sajat hazaba a kutyamat?

Figyelt kérdés
Van 3 keverek kutyam,2 szuka,egy kan,befogadott kutyak.A kan oreg mar,oregen fogadtam be az utcarol,a szukak meg fiatalok,kolyokkent talaltam oket,aztan felnottek,egyik nagy,masik kistermetu szuka.Ok kinti,benti kutyak,de ejszakara kint alusznak,mindharomnak van sajat hazikoja.Eddig mind a harom a sajat hazaban aludt,nem volt gond,de a kistermetum kinotte a hazat,es kapott egy kicsit nagyobbat,amiben kenyelmesen elfer,de meg mindig az o merete csak.A ket nagynak,nagy,kenylemes haza van,megis miota a kicsinek az uj haza van,a kanom folyton kiugatja onnan,es benyomoritsa magat oda,pedig szinte nem is fer,es a kicsi meg ul kint,mert o es a masik szukam is tiszteletben tartjak egymas hazat es nem mennek be a masikeba,igy a kicsi se megy be a kanomeba,hanem szegeny ucsorog kint es egy ido utan ugat,hogy jelezze nekem.Mar tobbszor ejjel fel kellett kelnem mert hallottam hogy jelez a kicsi,es ki kellett menjek hogy kikuldjem a kanomat a hazbol es be a sajatjaba.De olyan mint egy megszallott,folyton azt lesi mikor tud beosonni.Mondjuk a masik szukam hazaba is rendszeresen beoson mikor adodik ra alkalma es nyomorognak ketten,az ove meg all uresen,pedig egyforma nagy haz.Nem tudom mit csinaljak,hogy csak a sajatjaban aludjon.Legyszi segitsetek,adjatok tanacsot!!
2011. dec. 19. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne csinálj belőle nagy ügyet, öregszik a kutya, vannak rigolyái. Rakjátok egymástól távol a házakat, hogy a kicsi is be tudjon menni valamelyikbe anélkül, hogy a kan észrevenné és kizavarná.
2011. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!