Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nagyon furcsa bűzmirigy...

Kutyám nagyon furcsa bűzmirigy tisztítás után. Ötlet?

Figyelt kérdés

Tegnap volt állatorvosnál (oltás, köröm, bűzmirigy). Amúgy semmi baja ilyenek után, most azonban rohangál, folyton a fenekéhez kapkod, bebújik a szekrénybe, wc mögé.

Nem volt neki begyulladva, és nem is fájt, mikor tisztították (nem ez az első ilyen neki), de valami nem stimmel. Ha bekenem gyull.csökkentő krémmel, azt csak lenyalná. Lehet, hogy csak simán zavarja, hogy kitisztult és még szokatlan neki? Vagy most miért viselkedhet így?


2011. dec. 20. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott a pont.Mármint,igen,szerintem viszkethet is neki,de legalábbis érzi,hogy ott történt vele tegnap valami.Lehet fáj is neki.Adj neki időt,ha nem hagyja abba mondjuk karácsony után,így 27-e táján se,akkor menjetek vissza a dokihoz,és ő orvosi szemmel nézze meg mégegyszer.
2011. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én felhívnám az állatorvost, hogy visszavigyem-e?
2011. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2/2 nek annyiban igaza van,hogy inkább most nézze meg mégegyszer,mert gondolom az ünnepek alatt horror áron lesz az állatorvosi ügyelet,ha kritikusra fordulna a dolog...bár szerintem ez valami olyasmi lehet,mint oltás meg vérvétel után közvetlenül az embereknél is...fáj a szuri,meg a tű bökésének helye...
2011. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs begyulladva, minek kell nyomkodni?

Egyébként szerintem is csörögj rá a dokira.

2011. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyomkodást nem én találtam ki, pici korától rendszeres, mert tele szokott neki lenni (olyankor vakaródzik pl.), és pont a gyulladást akarjuk elkerülni. Arról nem is beszélve, hogy ha ijedtében kiengedi, menekülhet mindenki a közeléből. Most már talán jobban érzi magát, mert fekszik nyugodtan (bár normál állapotban lelőni sem lehet).
2011. dec. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!