Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez az iszonyatos...

Mi lehet ez az iszonyatos bűz, ami a 4 hónapos kutyából jön? Bűzmirigy vagy puki? lsd. Lent.

Figyelt kérdés
Ma hoztuk el a kutyust a tenyésztőtől és szegénykém 6 órát utazott, össze-vissza kakilta magát. Hazahoztuk, megfürdettük, aztán adtam neki enni, mert tegnap délután kapott utoljára a hosszú út miatt nem adtak neki. Mióta hazahoztuk egyfolytában pukizik vagy nem tudom mit csinál, de ez több, mint büdi. Hiába szellőztetünk, beült a lakásba a szag. Iszonyatos. Én nem gondolom, hogy egy ilyen kicsi kutya ilyen büdit fingana. Nem lehet a bűzmirigye? :( Egyébként beagle fajtájú.
2011. nov. 27. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De lehet.

De van, mikor ugyanolyan büdöset büfögnek is.

Valamilyen jó kis béltisztítókúra kéne neki, nem tudom, kutyáknál ez milyen ételt jelent, + féregtelenítés, aztán elkezdeni rendesen táplálni.

2011. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kaptam a tenyésztőtől tápot, amit eddig evett, nem tudom mi ez :$, én pedig az egyik legjobb tápra llítom át majd, csak lassan..remélem csak a stressz okozta neki, mert most alszik és nem pukizik már :))
2011. nov. 27. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Néha nem elég egy fürdetés, hogy a kutya újra jószagú legyen. Tapasztalatból tudom...
2011. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdezd meg a tenyésztőt, neki biztos van tapasztalata ebben :)
2011. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ok.ok..megfürdetem majd mégegyszer és konzultálok a tenyésztővel is, de már nem büdi..csak a lakás grrr :))). Édesen alszik és szeret minket, azthiszem :) Köszi a válaszokat!
2011. nov. 27. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!


Nem tudom, milyen minőségben tenyészt a tenyésztő, de nem lehet, hogy férges? Azok a kiskutyák szoktak nagyon nagyon büdösek lenni, a szájuk, mindenük.

2011. nov. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia, amikor ennyi idős volt a mi kutyink is akkor ő is büdös volt és ahogy a házba beléptünk már akkor nagyon kutya szag volt. elmentünk a dokihoz és kinyomta a bűzmirigyét, és jó minőségű tápot kapott. azóta rendszeresen kinyomtajuk a bűzmirigyét, 2 havonta és azóta semmi gond nincs :)
2011. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is a bűzmirigye. Férget nem láttam a kakiban, 5-ször volt féregtelenítve. A szája is büdi és erőteljes kutyaszaga van. Nem tudom mivel etette a tenyésztő, adott belőle, de nem tudom mi ez. Mi a Perro-ra állítjuk, lassan vagy inkább gyorsan? A héten megyünk dokihoz, bűzmirigy és aktuális oltás ügyben :-) Remélem sikerül eltűnni majd a szagnak!
2011. nov. 28. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:
a bűzmirigy és a puki szagot nem lehet összekevrni. A bűzmirigynek vasas, véres, furcsa, jellegzetes szaga van, a puki meg.. azt tudjuk.
2011. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért egy féregtelenítés nem árt.

Én már láttam olyat, hogy a székletében nem voltak, de a féreghajtó hatására kijöttek belőle.

Mert nem tesz jót a bélflórának ugye, lehet, hogy ezért nem tudja megemészteni a tápot.

Pukiszag meg annyiféle van. :D

2011. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!