Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált kutyám vemhes lenne?...

Talált kutyám vemhes lenne? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 nappal ezelőtt találtam egy yorki kutyát szerintem olyan 5 év körüli lehet de lehet,hogy több!Mióta itt van napról napra mintha rosszabbul lenne:S első nap még jött utánnam de mostmár nem,alig sétál csak fekszik,hányt,tegnap pedig észre vettem h. a cicijei úgy megvannak dagadva!A hasa annyira nekem nem feltűnő mert nagy a szőre a cicik hihetetlen nagyok!Szerintetek vemhes lenne?
2011. dec. 21. 10:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!

Az orvos hülye, mi az, hogy várjunk 1-2 napot?

Az előttem szólók jól írták: keresd meg a gazdiját(internet alapos leírás, plakátolás, stb.)

Azért ne szokasd rá a bundáskenyérre az nem neki való!:)

2011. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

....akár telefonon is hívj föl másik dokit!!!

Vemhes/vagy álvemhes tök mindegy egyik sem jó. Képzeld el, hogy odafial neked éjszaka! Akkor aztán pisloghatsz!

2011. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hívj fel másik orvost!
2011. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
az lesz!ma mindenféleképpen megmutatom másik orvosnak és nyomtatok ki róla képet és kiplakátolom a falut és környékét!!!biztosan hiányzik valakinek!Csak úgy érdekelt volna h.kismama lesz-e vagy sem:)
2011. dec. 21. 12:00
 15/24 Akiteki ***** válasza:
Ha jól csinálod, nem lesz "kismama"
2011. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Történt valami, látta orvos a kutyát?

2011. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
nem látta:@ mert tegnap elvittem és 6000 FT volt nálam 8000-be került volna h.megnézze:S és így rá sem nézett:S:@ így nem tudom mi van vele,és már a városban nincs is doki aki még rendel az ünnepek miatt:S ma viszi el az ismerősöm,ők befogadták és majd rendbe hozzák:S
2011. dec. 22. 10:41
 18/24 Akiteki ***** válasza:
Micsoda szemét orvos! Merre laksz?
2011. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Borsod.....:S de az ismim megnézte most tanul orvosnak azt mondta h. ez álvemhesség mert így dolgozza fel h.kidobták:S
2011. dec. 22. 11:25
 20/24 anonim ***** válasza:
Az álvemhesség egész más okok miatt alakul ki. És álvemhességnél nem nő meg a kutya hasa, legfeljebb az emlői duzzadnak meg.
2011. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!