Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám, ami lassan...

Van egy kutyám, ami lassan két éves lesz. Voltam vele állatorvosnál, de az nem talált semmi bajt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tünetei:sokat remeg,nagyon félős,lusta,állandóan a takaró alatt alszik,még nyáron is,fázos,hízik,ingerült egyfolytában.Én valami pajzsmirigy próblémára tippelnék.Mi lehet a baja?
2010. okt. 18. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek inkább nevelési problémák, szokások (vannak lustább és izgága kutyák).
2010. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyus és honnan vetted? A remegés és a félénkség ideggyengeségre, vagy nevelési gondokra utal.
2010. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kölyökkorában boldog volt most meg nem.Tacskó mentett.Nevelés alapján okos mindent megcsinál,ígaz az ételét félti.Valamit csinál közben majdnem elszik.Azt nekem ne mondja senki,hogy normális,hogy egy két éves kutya egésznap a radiátor elött alszik betakarózva.?
2010. okt. 18. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik dokit. És kéne neki vérképet csináltatni is.
2010. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sima vérvétele volt és,csak a foszfor lett magas.
2010. okt. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!