Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első buszozás!?

Első buszozás!?

Figyelt kérdés
Holnap fogok először buszon utazni a 3 hónapos kutyusommal, és fogalmam sincs, hogy hogy fog alakulni. Mire készüljek? Kicsit félek, mert általában mindenhez úgy szoktattam, hogy addig vártam és dicsértem, amíg meg nem nyugodott, és mehettünk tovább, de itt nem lesz erre lehetőségem. Mondjuk voltunk már vasútállomáson, hogy szokja a hangokat(először vonatozni akartam vele, de máshogy alakult), ott egyáltalán nem félt, apukám pedig egy nagy teherautóval dolgozik és amikor hazajön, akkor a kutya már szépen félre áll és figyel, ettől sem fél, de soha nem lehet tudni, mitől ijed meg.. Tapasztalatokat, tanácsokat, tippeket várok.
2011. dec. 21. 20:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, minden rendben ment, el is aludt a lábamnál. én is csináltam vele pár ül, fekszik parancsot, a többi utas nagy örömére :D sőt, a kutya jobban bírta az utazást, mint én. de amikor leszálltunk, akkor nagyon megijedt a közlekedés zajától, szagától, úgyhogy két óra alatt "sétáltuk" körbe a buszpálya épületét, de a végére egész nyugodtan jött mellettem. :) úgyhogy mindent összevetve sikeres utunk volt. :)
2011. dec. 22. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!