Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál mivel jár a veseelégt...

Kutyánál mivel jár a veseelégtelenség?

Figyelt kérdés
Ma diagnosztizálták nála, még a dokinál van, infúzión. Nagyon féltem őt! 4,5 éves vizsla szuka
2011. dec. 22. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
ha sikerül beindítani a veséjét, akkor semmivel. Ha nem....kutyáknak nincs dialízis
2011. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Halállal.
2011. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom meghalt három nap alatt. Sajnos későn derült ki, hogy veseelégtelensége van, miután felboncolták :(

Nagyon gyorsan történt, nem vett magához semmilyen ételt, másnap rosszkedvűen feküdt, és nem érdekelte semmi. Harmadik nap meghalt :(

Ha időben kiderült volna, akkor infúzió segített volna. A te kutyusodnak van esélye. Sok szerencsét kívánok.

2011. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

MI??? Na neee!!! Akkor meg miért infúziózzák? Miért van külön táp a veseelégtelenségben szenvedő kutyusoknak?

Az nem lehet, nem halhat meg :(

2011. dec. 22. 12:02
 5/10 Rotis_lány ***** válasza:

Szia!

Az én cicámnál 2,5 éve diagnosztizáltak veseelégtelenséget. Még most is él, igaz már gyenge.

A kutyusodtól függ, hogy mennyire erős a szervezete. Persze kell a gyógytáp és az ipakitine nevű gyógyszer is.

2011. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtöbbet magától az orvosodtól tudhatsz meg. Ő tudja, milyen szinten beteg a kutyád. Ő tudja megmondani, mik a kilátások, a lehetőségek. Ezt egy rendes orvos meg is beszéli a gazdival mindig.
2011. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Beszéltük is a doktornővel, csak kíváncsi voltam különállók véleményére is, akik már átestek ezen.

2011. dec. 22. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Az en kutyusom is ebben halt meg ket napig birta,harmadik nap reggelen meghalt :(

Pedig ugy tunt javul a helyzete aztan reggel leallt a szive ,nem birta tovabb :( :(

2017. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akos2002 válasza:
Szia azóta hogyvan a kutyusod??
2020. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

A veseelégtelenséget sikerült szinten tartanunk étrenddel, vitaminokkal. Teljes és boldog életet élt.

Kb. 9 éves korában jelentkezett nála vizelettartási probléma. Ez lehetett az ivartalanítástól és a veseprobléma miatt is.

Sajnos 1,5 éve átköltözött a szivárványhídon túlra. 😔

2020. ápr. 25. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!