Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a személyes tapasztalatod/v...

Mi a személyes tapasztalatod/véleményed a husky-ról?

Figyelt kérdés

2011. dec. 22. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Tündéri szőrmók volt egy ilyen a környezetemben. Igazi falkakutya egy család kell neki. Egyedül nem igazán ajánlott tartani épp ezért. Kissé makacs önfejű és nagy a mozgásigénye.Ha sportos vagy és sokat mozogsz pont neked való ő ugyanis nem az a seggen ülős fajta. Különben elszökik és nincs az a kerítés ami megállítaná. A husky és a malamut is elég szökős ha nincs eléggé megmozgatva, ha nem foglalkoznak vele.
2011. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyönyörű kutya, csak egy erős, igen határozott falkavezér kell mellé, különben hamar az ember fejére nő, és szökős, neveletlen kutya lesz belőle.

Járja többek között az a tévhit is, hogy taníthatlan kutya...


Na ez az amit nem kell lehinni, igaz hogy nem olyan gyrosan tanul pl. mint egy bc., egy icipicivel kell csak több gyakorlás, de akkor ugyanolyan könnyen fog menni minden mint más kutyánál.


Én találkoztam már mind a két véglettel.

A szökős, engedetlen, neveletlen huskyval, akit nemigazán neveltek kiskorában, hanem nagyon elkényeztették, és minden "kis" csínytevését elnézték, mondván kölyökkutya, kinövi.-Há' persze...


És akiket kölyökként nevelnek, akkor lerendezik a falkavezér témát, akkor lásd,- lábmellett sétáló, okos, ragaszkodó, nemszökős huskyt kapsz...

2011. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Imádnivalók, kedvesek és okosak. Nagyon igénylik a gazdi közelségét és a sok foglalkozást. Az életem változott meg, mikor 17 éve beleszerettem az elsőbe. Most 8 mászkál itt körülöttem.
2011. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amiket leírtatok ez mint megnyugtató. Ugyanis mindenki azt írta hogy a huskyk nehezen nevelhetőek, folyton szöknek, stb.

Az a nagy helyzet, hogy szeretnék majd egy kis husky-t, de sajnos nem adhatunk ki egy kutyusért 100ezer ft, mert akiket megkérdeztem tenyésztők, azok ennél alább nem adták. És most érdeklődnék nem kifejezetten törzskönyvezett olcsóbb husky-ért. Tudnátok segíteni? Esetleg valakit tudtok ajánlani?

2011. dec. 22. 17:50
 5/6 anonim válasza:
szerintem családszerető, nagy mozgásigényű, de türelmes kutya. a szomszédunknak volt régen :) nagyon cuki volt, mindig vevő volt egy kis dögönyözésre :)
2011. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Olcsó huskynak híg a leve. Rengetegen szaporítják, kérlek ne támogasd ezeket a felelőtlen kutyagyárakat. Nézz körül inkább itt: [link]
2011. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!