Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg?

Hogy tanítsam meg?

Figyelt kérdés

Hogy tanítsam meg a kutyámat : 1. hogy pacsit adjon

2. hogy ne rágja szét a

cipőimet.

3. bármilyen más trükkre

(interneten semmit nem

találtam)


2011. dec. 22. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia! en pl az ulest ugy tanitottam meg hogy vettek sok kis virslidarabot es kimentem a kutyamhoz!elealltam lenyomtam a feneket mire o leult es en azonnal mondtam hogy ulsz es aztam egy jutalomfalatot!igy megtanulta
2011. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a pacsira úgy tanítottam meg, hogy a kezembe vettem a mancsát, felemeltem, közben mondtam, hogy pacsi, klikkeltem egyet, kapott egy jutifalatot és megdicsértem. Hamar megtanulta.
2011. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A cipővel kapcsolatban: Mennyi idős kutyus?
2011. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 2-es pont nem tanítás, hanem nevelés kérdése. Megtiltod neki a rágást és más módon biztosítod számára az elfoglaltságot és az energia levezetést. Interneten azért nem találtál kutyatrükk tanítást, mert nem is kerested:

http://www.youtube.com/results?search_query=teaching+dog+cli..

2011. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj, valaki nagyon okosnak érzi magát !! Kerestem csak nem találtam .. És ha te ezt nem tudod felfogni, akkor sajnállak.
2011. dec. 22. 15:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 hónapos..
2011. dec. 22. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Trükkökre:

A pacsitól elkezdve minden benne van, nagyon jó :))

*****


Cipőrágást mi úgy oldottuk meg, hogy kineveztünk egy cipőt, ami az övé. Ha rosszat cipelt a szájába, elvettük tőle és mondtuk, hogy nem. Majd megkapta a saját cipőjét és hozzátettük, hogy tied. Egy cipőnk se ment még tönkre :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Egyébként 2 hónapos.."


Köszi... Ha már a másik 86%-ost leoltod, hogy milyen okosnak hiszi magát, attól még nekem válaszolhatsz külön, és jól esett volna, ha nem csak a másiknak az okoskodó írására reagálsz, hanem arra is, aki készséggel próbált segíteni. Na mindegy. Túlteszem magam a dolgon.

Tehát 2 hónapos. Ha rágja a cipőt, akkor vedd el tőle, és adj neki valami mást amit rághat. Ebben a korban még nagyon sokat rágcsálnak, viszket a kis ínyük, fogak jönnek, stb. Szerintem nem a legjobb megoldás ha kinevezel neki egy saját cipőt rágásra, mert a kutyus nem biztos (sőt nem valószínű) hogy később vagy akármikor különbséget fog tudni tenni régi és új cipő között. Cipő, cipő:) "Tünetmentesítésnek" az is segíthet ha lehetőség van rá, hogy cipős szekrénybe teszitek a lábbeliket, vagy valahova ahol nem éri el.

2011. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.. Dehát én válaszoltam is a kérdésedre.
2011. dec. 22. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!