Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy 8 hetes...

Mennyit eszik egy 8 hetes beagle kölyök?

Figyelt kérdés

másfél hete hoztuk?k el a kiskutyust,azt olvastam a beagle oldalon ,hogy kölyök korban 4-5x kell neki enni adni kisebb adagokat.Mennyi az a kicsi pl junior tápban mérve? 1-2 marék? tápon kívül mást ehet még? Előre is köszi !!

Ja és folyton rág meg harapdál,gondolom játszani szeretne..Van valakinek jó tippje ,hogyan szoktassam le erről ???


2011. dec. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
leméred a kutyát, szépen megnézed a tápon, hogy ennyi kilós kutyának hány g táp kell naponta és azt elosztod 4-5 frle
2011. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele, ha játszani szeretne. Ha még iskolába jársz, most úgyis tanszünet van, ráérsz a kutyussal foglalkozni.
2011. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi 3x elég etetni!

Nem marékkal mérjük a tápot mert nem mindenki keze egyforma!

Meg kell mérni a kölyköt,hogy tisztában légy a súlyával és aszerint adagolni a tápot!

Jó minőségű kölyök tápon kívül ne egyen mást!

Egyébként annyit adj neki egyszerre amennyit 5-10 perc alatt elfogyaszt!

Ha gyorsan megette és még keresgél akkor kevés az adag,ha ott hagyja vagy csak piszmog akkor sok az egyszeri adag!

Evés közben nincs simi,nincs játék hanem evés van,ha letelt az idő tányért elvenni előle!

Folyton rág:Vegyél neki kötél rágcsát,tömör gumi játékot!

Harapdál:korán hoztátok el így neked kell megtanítani,hogy meddig mehet el a harapással!

Amikor bekapja a kezed és túl erősen harap akkor hüvelyk ujjal belülről a nyelve alatt,mutató és középső ujjal kívülről az állkapocs csont között nyomd össze!Ez érzékeny pont,nagyon kellemetlen neki,tehát csak addig szorítsd ameddig nem jelzi,hogy ez neki nem jó!Hamar megtanulja ha nagyot harap az neki is fáj!

Téged is jól felkészített az eladó...

2011. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel kicsi a kutyád tehát,előttem válaszolok jól leírták. 3x-szer kell enni adni nekik. Reggeldélben vagy délután meg este.
2011. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Hát igen "eléggé felkészített",szerintem csak azt akarta,hogy hozzuk már el onnan..Disznó ólban tartotta több fajta kutyával együtt,már mikor elhoztuk bolhás volt,itthon vettem észre.Állatorvosom mondta,hogy ilyen pici kutyát nem lehet felnőttek közt tartani az anyján kívül,mert ő még nincs beoltva teljesen és mindent elkap..Úgyhogy ennek a kiskutyának megváltás lehetett,hogy megvettük.Köszi még egyszer!
2011. dec. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!