Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyám miért bántja a...

A kan kutyám miért bántja a szuka kutyákat?

Figyelt kérdés

Van egy kan kutyám,teljesen elvan kényeztetve oda megy máshoz is de én egy fél órára sem hagyhatom egyedül mert sír értem,és azt vettem észre ha más kutyát megfogok ő már neki is megy.

De a lányoknak főleg.Féltékenység vagy mi lehet ez nála?


2011. dec. 23. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy a főnök, ennyi.
2011. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka,hogy elkényeztetted.Az én meglátásom az,hogy nem tisztel téged és nem is fogad szót.Nem tudom hogyan neveled,azonban változtatnod kell rajta,mert ha nem te vagy a falkavezér a kutyád ártani fog másoknak.Azt a kutyát,amelyik megharap egy másikat a sértett fél valószínűleg bepereli.Azonban azt a kutyát amelyik megharap egy embert nagy valószínűséggel elaltatnak.Szerintem vidd kutyaiskolába.
2011. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő emberre nem támad és hallgat is rám pl tegnap volt nálunk egy ismerős a kutyájával az enyém ahogy megfogtam támadni akarta oda raktam a kezem és nem harapott engem az életbe soha nem akart még megharapni és ha erényesen rászólok nem is csinálja,de ez akkor sem jó hogy figyelnem kell rá,mert egy kis vadállat.
2011. dec. 23. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy nem támad emberre és az is jó jel,hogy rád meg végképp nem,de ez a fajta agresszióhoz már szakember segítsége kell szerintem.Ő jobban el tudja mondani mi a probléma és biztonságos megoldást ad.

Sok sikert!!:)

2011. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. dec. 23. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor az új kutyával vagy,akkor a tied féltékeny lesz ami nem jó,nem szabad elkényeztetni.
2011. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát rájöttem,de őt már nehéz tanítani 5 éves.De nem tartom veszélyesnek csak nem jön ki más kutyákkal.egyébként egy bischon kanról van szó,tehát nem nagy kutya csak ő nem fél a nála 3x nagyobbaktól sem.
2011. dec. 23. 19:40
 8/13 Akiteki ***** válasza:
Jó pap is holtig tanul. Olyan nincs, hogy egy kutyát már nehéz tanítani, csak akarni kell.
2011. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de vele nincs olyan nagy gond
2011. dec. 23. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez csak kis gond neked, mégis segítséget kértél. kaptál, de szerinted nem is kell segítség. Most akkor mit akarsz?

Öt éves kutyákat még remekül lehet tanítani, nevelni meg pláne, arra is minden életkorban vevők. Csak döntsd el, hogy zavar-e téged annyira ez a viselkedés, hogy változtass rajta, vagy nem, és szólj, ha döntöttél.

2011. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!