Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyám miért bántja a...

A kan kutyám miért bántja a szuka kutyákat?

Figyelt kérdés

Van egy kan kutyám,teljesen elvan kényeztetve oda megy máshoz is de én egy fél órára sem hagyhatom egyedül mert sír értem,és azt vettem észre ha más kutyát megfogok ő már neki is megy.

De a lányoknak főleg.Féltékenység vagy mi lehet ez nála?


2011. dec. 23. 18:43
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:
Ha neked ez nem gond....
2011. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a főnök, ahogy már írták. A kutyád feladatának tekinti, hogy megszabja neked, kivel barátkozhatsz és kivel nem, hova mehetsz és hova nem. Egy kutya! Remélem, érzed, hogy ez nem normális helyzet, és igenis gond.


Ahhoz sajnos nincs köze, hogy engedelmes vagy sem, egy csomó domináns kutyát ismerek, akik szépen megcsinálják az alap engedelmességi gyakorlatokat, mégis ugráltatják a gazdájukat.


Jó lenne, ha letisztáznád vele, hogy Te vagy a falkavezér, ő pedig maximum hálás lehet, ha veled lehet, de nem követelheti a folyamatos és osztatlan figyelmedet.

Olvass Jan Fennell és Cesar Millan könyveket, hidd el, megéri. *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket,meg fogom csinálni....
2011. dec. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!