Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan budoset szellent a...

Olyan budoset szellent a kutyám. Ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos staffordom. Eleinte pedigreet ette, nagyon tetszett neki hízott tole szépen, nott is...aztán kiléptem munkából, és nemtudtam már neki a pedigreet venni. Kapott ilyen olcsobbat meg sokszor granulátot sem evett, csak ossze vissza kaját...Most megint dolgozom, vettem neki pedigreet, nagyon ízletes számára, eszi egyfoltában, csak budit szellent. Eleinte is csinálta, meg a kaki is budi volt, de most elég gyakran, és nagyon eros....Az nem jelent semmit? Vagy csak rendben van az emésztése?

2011. dec. 25. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te illatosat fingasz?
2011. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondolom, de ez nagyon budi, ez nemhasonlítható semmihez, csípos rendesen.....akkor ez normális???? Mert elég gyakran fingik....és méghozzá lakásban van, úgyhogy egyfolytában szelloztetni kell.
2011. dec. 25. 09:59
 3/7 anonim válasza:

Hát remélem nincs semmi baja a kutyádnak, mert velem is vannak ilyen problémák :D

Senki nem rózsa illatút fingik...Nem értek hozzá, de szerintem nincs baj

2011. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cserélj tápot! Az enyémeknél is volt hasonló probléma. Vegyél jobb minőségűt mint a pedigree. Az enyémek Dog chow és Eminent tápot esznek és nincsenek ilyen problémák.
2011. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Bírtál neki még a pedigreenél is sza...abb tápot venni. Most meg megint adod ezt a hulladékot. Ne csodálkozz.
2011. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:

Hát,kedves válaszoló,a Pedigree az egyik leggagyibb táp.Tudom,hogy a kérdés nem erről szólt,de sürgősen válts valami normálisabb,legalább középkategóriás tápra.

A szellentésről annyit,hogy nekem 1O hónapos amstaffom van,és ő is nagyon sokat szellent,különösen,ha vendégek vannak-mintha nekik tartogatná:) Nem hinném,hogy ez problémát jelezne.Szokd meg,a benti kutyatartással jár.De lehet,hogy a tápváltás segíteni fog.

2011. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a tápváltás lehet hogy segít , eddig nem volt gond a kutyánkkal ritkán szellentett de az utóbbi 2 hétbe ő is brutálisakat ,acanát kapott eddig csak nem álltunk úgy anyagilag hogy azt vegyünk neki és 1 hónapja eszik egy lathams nevű kutyatápot amit a tescoba lehet venni az összetevői alapján jónak tűnt és gondoltuk a pedigree-nél csak jobb, hát nem úgy tűnt többet szellent mióta ezt a tápot kapja de szerencsére kevés van neki és kedden vagy szerdán már megyünk is és veszünk neki acanát..
2011. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!