Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor épül fel a kutyám már...

Mikor épül fel a kutyám már végre?

Figyelt kérdés
Csütörtökön állatorvoshoz vittük a törpetacsimat mert elég rosszul volt..hányt meg gyenge volt..ott megmondták h életveszélyes állapotba van, valami van a belébe, meg kell műteni máskülönben nem éli meg a másnapot...hát sírásban törtem ki..aztán természetesen megműttettük..bélelzáródása volt..egy egész szem mogyoró volt a belébe..aztán csütörtökön hazahoztuk, 4 napig nem ehet, majd holnap délután ehet először..itassuk vízzel, levessel, antibiotikumot kapott..péntek délbe parafinolajat is adtunk neki, de az csak ma fejtette ki a hatását..műtét napján este egyszercsak kiugrott a dobozából és elkezdett csóváló farokkal ide oda szaladgálni :) másnap egész nap csak feküdt..gondolom a fájdalmak =( tegnap már egész jól volt, ki akart jönni a helyéről, virgonc volt..ma reggel már volt széklete (ugye a parafinolajtól..) és most megint csak fekszik csendesen =( holnap délután már adunk neki vmi pépes kaját...jövőhéten még varratszedés , remélem felépül már mert ez annyira csalódást okoz nekem h egyik nap úgynézki jobban van másik nap megint fekszik =(
2011. dec. 25. 11:25
 1/3 anonim válasza:
szerintem ülj le mellé és simogasd rengeteget az akkor kicsit jobban lesz
2011. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tehettek. Talán még az altató hatása is érződik a szervezetében (pár kutyából nagyon lassan ürül ki), és gondold el, micsoda műtéten esett át. Fájdalmai is lehetnek, és nagyon megterhelhette a szervezetét. Pár napig még biztos bágyadt lesz, főleg, mivel böjtölnie is kell.

Hagyjátok, hadd pihenjen minél többet, ne várj tőle nagy farkcsóválásokat egyelőre, épp csak túl van az életveszélyen. Persze, gondolom időnként jobban van, aztán megint elgyengül. Most csak annyi a dolga, hogy gyógyuljon, majd kb. egy hét múlva kezd visszatérni a jókedve.

Amint előttem írták, szeretgesd sokat, és ügyelj rá, hogy kényelmes, meleg helye legyen.

2011. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek is bélműtétje volt egy kutyájának. Viszont annak az orvos teljes elzárást javasolt jó pár napig. Mivel nagytestű, kennelben kellett lennie. Séta csak pórázon lehetett. A te kistestű kutyádnak az a lakás olyan, mint egy nagynak a kert. nem mondta az orvos, hogy bizonyos ideig nem szaladgálhat, ugrálhat?
2011. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!