Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötlet, hogyan lehet víztől...

Ötlet, hogyan lehet víztől félő kutyát megfürdetni?

Figyelt kérdés

25 kg körüli keverék. Elég erős testfelépítésű, izmos kutya, talán pitbullnak lehet hasonló ereje.

Néhány hétre én vigyázok rá. Eddig kinti kutya volt,évek óta nem volt megfürdetve, illetve nagyon hullik a szőre is. A víztől fél, de muszáj lenne megfürdetni, mert csak lakásban tudom tartani addig.

Esetleg valamilyen embernyugtatót adhatok neki, amitől bágyadtabb lesz és nem harcol majd annyira, hogy a kádba tegyük és vizet eresszünk rá?


Valakinek van tapasztalata ilyennel?


2011. dec. 25. 20:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

[link]


Erre a kutyára nagyon hasonlít, szerintem a legtöbb ebből a fajtából van benne. 95%-ban így néz ki, még a színek is stimmelnek. A feje kicsit masszívabb, illetve valamivel izmosabb, de egyébként ő is lehetne a fotón.

2011. dec. 26. 09:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért hullik brutál módon a szőre, mert kertből bekerült fűtött lakásba, és az egész téli bundáját elhullajtja. A fürdetéstől is megindult egy kicsit, mert fellazult a szőr. Tudom javasolni a furminátor nevű remek találmányt, én is most szedtem ki egy kispárnányi szőrt a szintén 25 kg körüli kutyámból, most egy hétig megint nem fog hullani (és ha nem vedlik éppen, akkor havonta egyszer is elég azzal kikefélni).
2011. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!