Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lop az asztalról amint egyedül...

Lop az asztalról amint egyedül marad. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ha elmegyünk otthonról és véletlenül nem pakolok el valami ételt a konyhaszekrényről, a kutyánk egyből megeszi, vagy ha nem étel, akkor szétrágja.

Általában lefárasztjuk mielőtt egyedül marad, van neki marhacsontja rágni, próbáltam már, hogy a rádiót bekapcsolva hagytam, de ugyanúgy lelopkodott dolgokat.

2 éves ivartalanított staffordról van szó és bármilyen tanácsot szívesen fogadok, mert már nagyon bosszant.


Gondoltam egérfogóra is, de férjem szerint ha az orrát becsípné, ottmaradna a nyoma.


Mit tehetnénk?

Falkavezérséggel nincs gond, behívható, szófogadó, de ez a lopkodás kifog rajtam, tanácstalan vagyok, miként szoktassuk le róla?


2011. dec. 26. 17:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, lebeszéltetek az egérfogóról.

Ellenben ez az áramos dolog tetszik, meg is kérdezem a férjem, tud-e valami ilyesmit fabrikálni ceruzaelemmel.


Elbújni nem tudunk, mivel 2.on lakunk és csak ketten vagyunk, addig meg a kutya is tud számolni :)

2011. dec. 26. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!