Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom a kutyát úgy...

Hogyan tudom a kutyát úgy nevelni, hogy mindig visszajöjjön illetve jobban figyeljen rám?

Figyelt kérdés
Egy idén 2-éves wells terrierről van szó már a tavalyi szezonban is vadászott akkor nem is veszett el. Idén eddig majdnem mindig elveszett. Hogyan lehet megnevelni hogy ne vesszen el,ne legyen örökmozgó,fusson a vad után de jöjjön vissza,a figyelem az emberre terelődjön, mert sokszor hiába szólók rá elmegy mellettem mintha meg sem hallotta volna, nagyon önfejű. Tudnátok nevelési módszereket trükköket, technikákat adni. Ezenkívül van még egy fajtiszta erdélyi kopónk 3 éves nagyon jó kutya könnyen tanul de mivel kopó ezért sokszor nagyon messze üldözi a vadat és emiatt elveszik hogy lehet megnevelni úgy, hogy nem mennyen a vaddal sokáig.
2011. dec. 27. 21:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És valyon mért nincsenek Mo.-n vadállatok... Nem tudom mért kell őket lelövöldözni. Titeket kéne..
2012. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg magánban, mert azonnal idegyűlnek a vadászatot gyilkolásnak tartók.Vitázni meg nem érdemes, mert hajthatatlanok.
2012. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!