Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbuntethet a rendőr, ha nem...

Megbuntethet a rendőr, ha nem szallitoboxba igazgatóm a kutyát, hanem a hátsó ülésen, közepén, egy dobozban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem még sosem büntettek meg ilyesmi miatt. Pedig volt, hogy 3 nagytestűt vittem kispolszkiban.
2011. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazgatóm, hanem utaztatom. Ja és az ülés ki van véve a kocsiból.
2011. dec. 27. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Az én kutyám az anyósülésen ül, hámmal, biztonsági övvel. Eddig minden rendőr csak mosolygott, hogy a kutya mellettem utazik. :) Illetve az egyik meg is akarta simogatni. Szóval szerintem nem gond.
2011. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se boxban szállítom őket, engem is igazoltattak már úgy, hogy három kutya volt a kocsiban, abból egy óriás, és két nagytestű :) Nem szóltak semmit, de közel hajolni nem mertek :) Volt, hogy bevilágítottak, megmosolyogták, hogy édesen aszik, és elengedtek. Sose bántottak emiatt, de azrét az öledben ne utazzon!
2011. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi macskákat szállítottunk, rögtön ötöt, és ránk se néztek a rendőrök, pedig még az anyósülésen is az ölemben volt egy cica.
2012. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp ugy a biztonságos, ha boxban, ill. biztonsági övvel utazik a kutya. Az ő szempontjából is, és a tiedből is.
2012. jan. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!