Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindegyik labrador és retriver...

Mindegyik labrador és retriver szökős? Mind megpróbál meglógni?

Figyelt kérdés

Van két felnőttként örökbefogadott kutyám,nagyon

akarnának szökni,persze figyelünk rá,hogy ne tegyék,mégis

megpróbálják.Az egyik már el is szökött,utánna mentem,úgy,hogy közben magam voltam otthon,a babakocsival kellett mennem+ 2 gyerkőc :/ De szerncsére megtaláltuk,már jött hazafelé,jól elvolt veszve az utcán....


2011. dec. 30. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 mentett labim van, az egyik akkor se menne ki a kapun ha kergetik .... a másik meg ha meglátja a nyíló kaput lök fel mindenkit és rohanna világgá.

Kutyája válogatja ...

2011. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis ezt honnan szedted.
2011. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem,mert nekem ez a személyes tapasztalatom!
2011. dec. 30. 09:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem jellemző rájuk.

Vigyétek őket sétálni naponta és akkor nem lesznek szökősek. Vagy ha éppen tüzelési időszak van és kan kutyáid vannak, akkor érdemes ivartalaníttatni, mert amiatt is szökhetnek.

2011. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nevelés, foglalkozás és tanítás kérdése...ez nem fajtajellegű tulajdonság.

A mindennapos séta, határok kijelölése, következetes nevelés lehet a megoldás.

2011. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,séta van,én igen következetes vagyok velük!

De barátnőm retriverje is mindég próbált szökni,sőt

végül is el is ment,meg sem találták többet!

Az lehet esetleg gond,hogy mindketten felnőttként kerültek

hozzám?

2011. dec. 30. 11:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szökős típusok, valamit elbaltázhattatok velük. Hogy néz ki nálatok a séta? Milyen időközönként mentek, mennyi időre, és mit csinálnak séta alatt a kutyák? Mert ha fél órát gyalogolnak pórázon az út közepén szaglászás, játék, futkosás nélkül, az nem segít rajtuk túl sokat. A labrador munkakutya, sok foglalkozás, mozgás kell neki, tanítás, játék a többi kutyával, meg persze fegyelem.
2011. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 At7tila ***** válasza:
Amikor kinyitom az ajtót, akkor nem szalad el. Addig ott áll a küszöb előtt amíg én át nem léptem. És ha átléptem akkor is ott áll mellettem.
2012. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor kisebb volt, akkor megpróbált kiszökni, sokszor sikerült is. Ez kb 2 éves koráig tartott. Szerintem azért mert hiányoztak a testvérei. De azóta nem szökik ki. :)
2012. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha elszökik a labrador akkor utánaküldöd a retrievert és az majd visszahozza neked-ennyi az egész:)
2012. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!