Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 65 km kb. egy éjszaka alatt,...

65 km kb. egy éjszaka alatt, bicikli mellett sok lehet?

Figyelt kérdés

Nem lenne nagy tempó, mert főleg a természetben haladnánk, ráadásul éjszaka. Jó pár pihenőt beszerveztem, amit mondjuk úgyis rohangálásra és szaglászásra fognak felhasználni...

A kutyák egyébként naponta 12-20 km-t szoktak megtenni velem bicikli mellett, néha 30-at.



2011. dec. 30. 14:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Végül is túrót és májat vettem nekik. Nem egyszerre adnám oda, hanem apránként, mintha jutalomfalat lenne. Így csak nem telne meg a gyomruk, vagy igen...?

Úgy gondoltam, hogy kb. óránként kapnának személyre szabottan, egész éjszaka adagolva. Azért is így szeretném, mert az üres és a tele gyomor az, ami könnyen átfordul, megcsavarodik, így viszont egy picike mindig lenne benne.

Köszönöm a szőlőcukros víz ötletét, szerintem holnap veszek azt is!


Ha nem bírják, akkor megoldom, hogy kipihenjék magukat, nem akarok ártani nekik, még menedékházról is tudok útközben két helyen, ha úgy alakulna, hogy sokáig kell egy helyben lennünk, hogy pihenjenek.


Nem fogunk átfagyni mi emberek sem (ketten megyünk), sokszor mentem annál hidegebb éjszakán is sok km-t, mint amilyennek a holnapi ígérkezik, és nem fáztam, most pedig viszek egy pót-téli kabátot is, plusz a csizmám olyan, hogy abban nem tud átfagyni a lábam, már leteszteltem. :D

2011. dec. 30. 19:04
 12/13 A kérdező kommentje:

SZUPER VOLT!!! Életem legjobb szilvesztere és első randija egyben. :)


Az éjfél három település között ért minket, messze tőlük a határban, erdőszélen, a kutyák májjal, mi meg pálinkával ünnepeltünk, és néztük a rengeteg tüzijátékot minden oldalról. :)


Csak kétharmadát tettük meg az útnak, a kutyák így is kétszer láncban egymás mellé kuporodtak pihenőkön és szunyókáltak. Este fél 8-kor indultunk, és reggel fél 5-kor érkeztünk haza.


A táj gyönyörű volt, annyira, hogy a tóegyüttes megkerülésénél le is tettük a bicikliket, és egy csomót mentünk gyalogszerrel, így a kutyáknak is nagyobb volt az élvezet. :)


Boldog Új Évet Mindenkinek!

2012. jan. 2. 15:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Azta, ez szuper lehetett! :) Azóta volt még ilyen hasonló?
2018. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!