Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nem akar kinn...

Mit tegyek ha nem akar kinn maradni a kutyum?

Figyelt kérdés

Újév elött már 2 héttel mindig elkezdi kapirgálni az ajtót és ki is tudja nyitni.Nem tudjátok hogy hogy lehet ezt megakadályozni? Jól vany újév napján beengedjük hiszen fél de karácsonykor már egy kicsit izé....

Szerintetek mi a megoldás?


2011. dec. 30. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt az, hogy ne tudja kinyitni az ajtót. Másrészt rá kell jönnötök, hogy miért akar bejönni, és miért csak akkor, és megszűntetni a probléma okát. Meg persze egy kis általános nevelés is jól jönne, hogy ne akarjon követelőzni, meg ne érezze úgy, hogy neki jár az, hogy bemehet, amikor csak akar.
2011. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vasajtó vagy engedd be.Nekem volt egy németjuhászom és azt visszaadtuk a tenyésztönek mert ugyan ezt csinálta+nagy lyukakat ásott.
2011. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokat tanítottuk meg minden de álltalában be sem akar jönni csak ilyenkor.Akkor most engedjük be vagy mi?
2011. dec. 30. 18:17
 4/7 A kérdező kommentje:

de még egész kissebb így néz ki:

[link]

2011. dec. 30. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya kitudja nyitni az ajtót könnyű dolga van a betörőnek.

Milyen kutya? Eleget foglalkoztok vele? Nem lehet hogy fázik, vagy hogy a gazdival akar lenni?

Nektek kell eldöntenetek hogy bemehet-e, szerintem a kutyának a gazdi mellett a helye, de ez csak saját vélemény.

2011. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Német juhász, és kinn van egy nagyon meleg kutyaháza,és álltalába órákig játszunk vele meg minden de szerintem benn biztonságosabbnak tartja.Am beszoktuk zárni az ajtót de ha tüzijátékoznak kapirgálja az ajtőt persze be engedjük hisz megérdemli mert jó kutyus.
2011. dec. 31. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz hozzá. Még azelőtt hozzátok be, hogy ő elkezd befelé menekülni. Ti döntsétek el, hogy bent lehet-e vagy sem, ne ő.

A sok játék alatt meg nem tudom, mit értesz, de remélem azt, hogy sokat viszitek sétálni, mert az fontos falkatevékenység a kutyának, és egyébként is szüksége van rá.

2011. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!