Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami megoldas hogy kan...

Van valami megoldas hogy kan kutyum ne pisilje a tujakat es a fenyoket?

Figyelt kérdés
Kan kutyusom csak kizarolag a tujakat es a fenyoket pisili,es az egyik mar megbarnult,ugy szarad elfele.Azt olvastam van valamilyen spray amivel ha lefujom a novenyeket nem fogja azt pisilni.Tenyleg van ilyen?es ha igen,valakinek bevalt e mar?
2011. dec. 1. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
van ilyen de állitolag nem használ... én egyszer azt hallottam hogy ecettel kell bekenni azt a fekületet és akkor nem megy oda, de lehet ez macskánál jó. de ha más nem akkor próbáld meg hogy ecetet fröcskölsz a tujára, mondjuk csak az egyikre és figyeld hogy lepisili-e. bár nem tudom hogy ez valóban használ-e!
2011. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek megelőzik(állítólag) a gyep pusztulását, lehet jó a tujára is.:-)


[link]

2011. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes megoldás az ivartalanítás. Onnantól oda pisil ahova akar, nem sárgulnak tőle a növények (és a szomszéd szuka se lesz véletlenül vemhes).
2011. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szórd be őröltborssal a tuja tövét. ez ugyanis ingerli a kutyák orrát. nálam használt. :)
2011. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akinek kutya van az udvaron, kénytelen kissé alakítani rajta. Ha a tuják, fenyők köré alacsony kerítést teszel, a kutya nem tud belépni szorosan a fához, így nem éri el a vizelete sem.
2011. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
napi rendszerességű sétáltatás, a kerti mozgásterének szűkítése is megoldás lehet...
2011. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Személy szerint én sem javaslom a mozgástér szűkítését, inkább ahogyan már előttem leírták inkább elkeríteni a tujákat és a fenyőket. Egy sima védőháló is megteszi egy 40-50 centis távolságra a törzstől.
2011. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!