Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánkat elaltatjuk - hogyan...

Kutyánkat elaltatjuk - hogyan zajlik? Bent lehet maradni?

Figyelt kérdés
Holnap visszük elaltatni a német juhász kutyánkat. Teljesen kiborított, de talán így jobb neki, mert már nem is evett, és maga alá piszkított, és nagyon gyorsan került ilyen rossz állapotban, láthatóan nagyon szenved. Mégis nagyon megráz ez az egész... Nagymamámék úgy döntöttek, ne szenvedjen tovább kutyájuk, de én mindenképpen mellette szeretnék lenni utolsó perceiben. Mire számíthatok?
2011. okt. 21. 19:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem lehet meggyógyítani?
2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem... Hidd el, én nagyon elutasítom az altatást, így ha már én mondom, akkor muszáj elengedni.. nem tudnak az orvosok mit kezdeni vele. Nagyon idős már...
2011. okt. 21. 19:53
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha az én kutyám is olyan öreg és beteg lenne, hogy szenvedne, én is elaltatnám. Inkább neki legyen jobb..

Szóval én megértelek és sajnálom, hogy beteg a kutyusod. :(

2011. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sajnálom... most már valamennyire sikerül kilátnom a könnyeim közül, muszáj, hogy holnap erős tudjak maradni. :( Holnap reggel küldjetek egy kis erőt, ha tudtok, kutyások...
2011. okt. 21. 19:58
 5/23 anonim ***** válasza:
első vok...megértelek én is,hát erre nem lehet felkészülni az biztos .... nem tudok mit mondani :/
2011. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Beadnak neki egy altató nyugtató hatású injekciót amitől elalszik,majd egy T61 nevezetű altatószer keveréket mely átsegítí a túloldalra.
2011. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Értem... és végig mellette maradhatok?
2011. okt. 21. 20:04
 8/23 anonim ***** válasza:

megértelek, sajnos én is túl vagyok 2 ilyen "eseményen"... rettenetes!

De hogy a kérdésedre is érkezzen válasz, igen bent lehetsz! Legalábbis én mindkétszer bent voltam (különböző helyeken). Részvétem!

Javaslom, hogy mihamarabb vigyél haza egy kiskutyát!

2011. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézd végig szőrnyű nekem monták tapasztalatból hogy el kezd rászkódni és nyüszít malyd hirteln meghal
2011. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem a spániel-tacsim volt ugy,hogy 10évesen reggel még semmi baja nem volt du-ra meg lebénult.Jártunk vele orvoshoz,mig egy nap a vese működése is leállt...egyik du.-n mentem tesómmal a videótékába mire haza értem a kutya nem volt...apum vitte altatni. :( nem láttam,nem voltam vele ,de nagon fájt a mai napig pláne igy ünnep előtt..karácsony előtt történt...fela fejjel szorítok,aki akar bent maradhat,de jobb nem látni szerintem és a régi énjére emlékezni..2 injekciót fog kapni az első altató (túladagolva) a második izomlazító, amitől leáll a légzése. mondják másik kutya feledteti a bánatot én 11évet ártam míg lett egy most már 1 éves kutyám...szorítok,hogy ne szenvedjen szépen menjen el,de jobb lesz így neki mégha nektek fájni is fog.....majd írj holnap ha gondolod...egy kutya barát
2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!