Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kellékek szükségesek...

Milyen kellékek szükségesek egy 8 hónapos kutya esetében?

Figyelt kérdés
Acana tápot fog kapni, amíg bírjuk anyagilag:) Emellé milyen vitamint szedhet még a kicsi? Gondoltam fültisztítóra, fogápoló rágcsálnivalóra, fésűre, és persze játékokra. De ezek mellett még mi fontos és mi ajánlott?
2009. máj. 21. 16:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és rottweilerről van szó, és a csontbetegségek,ízületi betegségek sajnos igen gyakoriak(diszplázia), ugyhogy ezért gondoltam a kálciumot.
2009. máj. 21. 18:04
 12/14 anonim ***** válasza:

8 hetesen még nincs szüksége kullancs elleni védelemre, ha mégis akkor cseppet. (vagy a Frontline-nak van kifejezetten kölyköknek való spray)

Bör nyakörv mindenképp. A fojtónyakörvet elsősorban kiképzés közben érdemes használni.

2009. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bőr nyakörv, vagy textil maximum. Napközben szerintem ne hagyd rajta! A hámot nem ajánlom, tapasztalt kutyásként. Nem sokkal kénylmesebb, mint egy nyakörv, és tele van hátrányokkal. A kutyus megtanulja, hogy nem kell figyelnie a gazdira(persze a pórázon keresztül), és húzni fog, mint a fene, nagykorában majd szöges kell rá(tapasztalat, második kutyámat én is itt rontottam el, 55 kilós rottweiler volt. Hámot semmiképp! Pórázból minnél hosszabb, főleg, ha falun laktok. Létezik egy 3 méteres kiképzőpóráz, tiszta bőr, azt ajánlom, nagyon jó.
2009. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A diszplázia és egyéb örökletes betegségek nem attól alakulnak ki, hogy mennyi kalciumot kap a kutya. Egy jó minőségű táp mellé egyáltalán nincs szükség vitaminokra, mert a túladagolás is veszélyes lehet. Nyakörvből egy kiskutyára egy olcsó textil vagy bőrnyakörvet vennék, mert pár hónap múlva úgyis kinövi. A hám egyáltalán nem jó az ilyen nagytestű kutyáknak, a rottweiler hámban nagyon rángatni fog, a nyakörvvel sokkal könnyebb irányítani. Vegyél neki rágcsálható játékokat vagy műcsontot, a fogápolósat azt hiszem csak 6 hónapos kor után lehet adni. A rotinak olyan fésűt vegyél , ami ilyen kesztyű és az egyik oldalán gumi tüskék vannak.
2009. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!