Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk (fél éves német...

A kutyánk (fél éves német vizsla kölyök) elszökött tegnap éjjel, szétrágta a drótot. Ha nem fogadja be senki, megfagy odakint?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel nagyon megijedt a petárdáktól, meg a tűzijátékoktól és kiszökött (kennelben tartjuk éjjel, de szétrágta a drótot). Próbáltuk keresni, semmi.

Kérdésem: elég hideg van kint, élelem és víz nélkül meddig bírja szegény? Tegnap este még megetettük és megitattuk.

Ha valaki nem fogadja be, megfagy ebben a hidegben? :(


2012. jan. 1. 18:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Ja, végülis a szétszedett ház, meg nyüszítő kutya sokkal rosszabb, mint egy nem létező kutya, aki ki tudja hogy végezte...
2012. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
Délután egy nagy séta és alszik a házban. Jobb helyeken így csinálják, akik féltik a kutyájukat. Ez már a sokadik eset amit ma hallok, hogy lesz.rták a gazdák mi volt a kutyával tegnap éjjel, csak reggel látták, hogy nincs kutyájuk. Egy kicsit már kiborultam ettől. Hol van a felelős kutyatartás?!
2012. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Jó, ez volt az utolsó eset, hogy ide kiírtam kérdést, ha bunkó vagy és nem tudod kin levezetni a feszültséget, légyszi ne rajtam éld ki magad!


Be volt téve kennelbe, nem a szabad ég alatt volt és senki nem sz*rta le, hogy mi van vele, a fene gondolta, hogy szétrágja a drótot! Most a házba is ha beviszem, ott is ugyanúgy hallja a petárdák, tűzijátékok zaját, mivel elég frekventált helyen lakunk, ott meg ha sokkot kap és nem tudom, kitör mondjuk egy ablakot és úgy szabadul ki, az mennyivel jobb??


Köszönöm annak, aki NORMÁLIS választ írt!

2012. jan. 1. 18:59
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

"Hol van a felelős kutyatartás?!"


Nem ebben az országban, az tuti..... Nem hiszem el, hogy egyetlen napra nem lehet az állítólag olyan nagyon szeretett kutyákat zárt helyre vinni.....

2012. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
A házban szem előtt van, ha sokkot is kapna tudnátok (?) kezelni. De ha a gazda mellett van, nem kap sokkot. Persze, hogy retteg egyedül fél évesen kint élete első ilyen estéjén! Így kap sokkot, nem úgy, hogy a falkájában van.
2012. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem érted, hogy német vizsla? Biztos nem láttál még ilyen állatot, de 2 perc alatt lekapta volna a vitrinből a Herendit, az tuti! Hova hozzam be? :O
2012. jan. 1. 19:05
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken a vizslák eleve a lakásban laknak! Nevelni kell, tanítani, lefárasztani és akkor nem szed szét semmit! Chip van benne? Mert ugye az a legalapvetőbb dolog és ráadásul kötelező is, igaz?! Akkor haza kerülhet!
2012. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt vizslám, bent a házban! Még egyben van a ház, a Herendi, sőt a Hollóházi is.
2012. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Hát te nagyon okos vagy!
2012. jan. 1. 19:21
 20/31 anonim ***** válasza:
Szóval nincs benne chip. A jövő héten járd körbe 20 km-es körzetben az állatorvosokat is és vigyél nekik fényképet a kutyádról!
2012. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!