Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez Ő? (Igen, a...

Sophie12 kérdése:

Szerintetek ez Ő? (Igen, a kutyás vagyok, ismét)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Netboardon láttam egy kutyust. Szerintem kiköpött Marley, vagy már annyira reménykedem, hogy mindent bebeszélek magamnak? Légyszives nézzétek meg. Szerintetek Ő az? Egyébként Pesten van, nem tudom hogy került oda. Ha ellopták, és Pestre vitték, lehet, hogy kiszökött, nem tudom. Én már mindent bebeszélek magamnak. Remélem, Ő az. Nos, a kép: [link]
2012. jan. 2. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na ahol elütötték a kutyát azt FORÓZD MÁR LE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Már kiderült, a képen látható kutya NEM Marley, visszaírt a nő, és mondta, hogy volt rajta nyakörv, Marley-on viszont nem.


Amúgy tudom, szemétség, meg stb, de tényleg jó lenne látni, hogy ő-e az..

2012. jan. 2. 17:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet aki ellopta, tett rá nyakörvet, majd megszökött. Ez szerintem nem kizáró ok. Inkább azt kéne megtudni, nem-e hallgat a nevére, tenne-e fel még képet róla (vagy küldene).
2012. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megérdeklődtem. Marleyék 29-én tüntek el, a kutyát 21-én találták, szóval kizárt.
2012. jan. 2. 20:58
 15/17 anonim ***** válasza:
De ilyen esetben bazzeg ne itt kérdezősködj, hanem AZONNAL vedd fel a telefont és tárcsázd a megtalálót. Hasonló a kutya, a más fényviszonyok miatt lehet elrétő a színe, még a formája is, próba-szerencse.
2012. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
MOST ÍRTAM, HOGY NEM Ő AZ. Beszéltem vele.
2012. jan. 3. 07:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, de előbb azért itt kérdezted meg, amire semmi szükség nem lett volna, ha rögtön őket hívod. Nem ciki, ha kiderül, hogy nem a tiéd, megerősítés nélkül is megpróbálhatod.
2012. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!