Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyapiszkot nem összeszedő...

A kutyapiszkot nem összeszedő kutyatulajdonosok miért hivatkoznak a környezetszennyezésre?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják azért nem szedik össze a kutyapiszkot, mert az erre a célra vásárolt és használt neylon zacskó még jobban károsítja a környezetet. Arra nem is gondoltak, hogy nem kell erre a célra külön neylon zacsit venniük? A kiürült kiflis, paradicsomos, vagy pogácsás (ez esetben)PAPÍR zacsit ha nem a kukába dobnák kiürítésük után, hanem összegyűjtenék és abba szednék a kutyapiszkot már ÚJRAHASZNOSÍTANÁNAK és a környezetünk sem bűzlene.
2009. máj. 22. 10:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%

utolsónak.

nehogy már azt hidd hoyg,mosz majd fel fogjuk szedni.milyen ocska kifogás? hát felhuztál nem is kicsit.mi bajod lessz ah belelépsz esetleg?belehalsz?nem -nem fogsz belehalni,de az elhajigált ,véres vtata ,meg narkós tü,meg sorolhatnám még ,hoyg mik ha gyereked szájába ,kezébe kerülnek,akkor tuti angyobb baja leszz mint a kutyaszartól.de te is egy tipikus begyöppösödött városi vagy.az ilyenktöl tudok falra mászni,te vagy az tipus aki virágot is 3 gumikesztyüben ülteti át,nehoyg földes legyen a kis kacsó.igaz? szánalmasak vagytok.cseszgettek minket ,állatos embereket,akik sokkla jobb emberek mint ti,mert mi tudjuk mia z hoyg eyg állatot megmentesz,felnevelsz,tudod mia z amikor eg ykis állat hálával néz rád. te ezt soha nem fogod megtudni.

ugyhogy egy szó mint száz,le leht szállni a kutyásokról.

ja és még valmi,annyira kutyák ellen vagytok,de amikora kutya menti az embereket,földrengéseknl,stb,vagy épp egy vak embernek a szeme a kutyája ,akkor nem szoltok semmi t ugye?!

egyébként meg ha nem tezsik hoyg nem szeik fel a kakit ,és nem akarsz belelépni,szedd fel te,és akkor nem lesz szaros a kis cipöd.

2009. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
ja és még csak annyit,hoyg a kutyakaki,nem környezetszenynezés,mivel elbomlik,d e az erdö szélére lerakott,háztarási szemét,meg mosdókagyló,talán nehezebben bomlik le,mint a kutyakaki.de ezzl semnki ne foglalkozik,senkit nem érdekel,hoyg az erdök tele vannak szeméttel.ami nem bomlik le.
2009. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

"mi bajod lessz ah belelépsz esetleg?belehalsz?nem -nem fogsz belehalni,de az elhajigált ,véres vtata ,meg narkós tü,meg sorolhatnám még ,hoyg mik ha gyereked szájába ,kezébe kerülnek,akkor tuti angyobb baja leszz mint a kutyaszartól."


tehát te naponta kutyszaron sétálsz hobbiból mert milyen jó az? tehát szerinted ha a gyerek szájába kutyaszar kerül, attól semmi baja nem lesz, minek is felszedni?


és igen, budapest belvárosában lakom, és itt nincs, se "drogos tű" (milyen hülyeség már ez), se más az utcán, csak SZAR.


"de te is egy tipikus begyöppösödött városi vagy.az ilyenktöl tudok falra mászni,te vagy az tipus aki virágot is 3 gumikesztyüben ülteti át,nehoyg földes legyen a kis kacsó.igaz? szánalmasak vagytok.cseszgettek minket ,állatos embereket,akik sokkla jobb emberek mint ti,mert mi tudjuk mia z hoyg eyg állatot megmentesz,felnevelsz,tudod mia z amikor eg ykis állat hálával néz rád. te ezt soha nem fogod megtudni."


képzeld el, hogy van állatom, ha nem is kutya, csak hogy én rendesen takarítok utána.



"ugyhogy egy szó mint száz,le leht szállni a kutyásokról.

ja és még valmi,annyira kutyák ellen vagytok,de amikora kutya menti az embereket,földrengéseknl,stb,vagy épp egy vak embernek a szeme a kutyája ,akkor nem szoltok semmi t ugye?!

egyébként meg ha nem tezsik hoyg nem szeik fel a kakit ,és nem akarsz belelépni,szedd fel te,és akkor nem lesz szaros a kis cipöd."



értelmi fogyatékos vagy, ha nem fogod fel, hogy azzal, hogy nem szeded fel a kutyaszart, pont, hogy a kutyáknak ártasz, mert a legtöbb ember, aki belelép, beletenyerel, a gyereke benne fetreng, a KUTYÁKAT okolja, és utálja, eszébe se jut, hogy a gazdi a trehány, és a nemtörődöm.


magánügyed, ha te otthon a lakásodban a gyerekeddel együtt a kutyád szarában sétálgatsz és fetrengsz, de az utca közös hely, amit nincs jogod összekoszolni, szennyezi, szarral összekenni. akár tetszik, akár nem.

2009. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
jut eszembe, kedves kutyás gazdi, aki szerint semmi baja nem lesz annak, aki belelép a kutyaszarba, és a gyereknek se, aki megeszi, miért nem szarsz az utcára, ha úgyis annyira mindegy?
2009. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nagyon sokan összeszedik a kutyapiszkot, kár ebbe a vitába belemenni.

Egyébként kérdező, Te valami utópisztikus helyen élhetsz, nálunk van pár hipermarket és bolt, de a kenyereszacsin kívül minden más nejlon, nem papír.

És egyszer szedj fel egy kakit papírtasakkal, majd vidd magaddal kilométereken keresztül az első kukáig, csak úgy próbaképpen.

Én szatyorban szedem össze, holott szerintem is a papír lenne a jobb, de azzal hogyan? És tuti átázik, mire találok kukát. Ha van nálam szemét, a táskámba gyűröm és otthon dobom ki, de pl a csikket eldobom az utcán, MERT NINCS KUKA.

2009. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

Lehet utálni a kutyásokat.. teszek rá.. én meg az ordító kis csótányfajzatokat utálom a játszótéren, mégsem emelem fel a szavam..

Kedves háborgó! a járdán kell járni és nem fogsz kakiba lépni... azt hiszem amig a szar*s pelenka elfér az úton addig nem a fűben lévő kutyagumi a legfőbb probléma...

2009. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

"Amíg ez a helyzet, szerintem nem az én kutyámmal van a baj."


Csupán a mentalitással van baj.

Életszínvonalban mindenki a nyugathoz akarna tartozni, akkor talán mentalitásban és gondolkodásmódban is arra kéne tartani.


Én fél évet éltem Finnországban, érdekes se kutyaszart, se összebarmolt parkokat, se erdőben hagyott sörösdobozt, se összefirkált házakat nem láttam. De érdekes, ha csak 200 km-re arrébb megyünk már Ausztriában sem tapasztalom ezt a mocskos mentalitást és egymásra mutogatást mint itthon. Vajon mi történik 200 vagy 1200 km-rel nyugatabbra az emberek fejében?? Ők miért képesek rá? És mi miért nem?

És itt egyáltalán nemcsak a kutyaszarról van szó.


-egy kutyás, aki egyébként összeszedi a saját kutyája után, bár felettébb bosszantja, h közben azt kell néznie, h milyen másikba lép bele-

2009. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
így van. aki nem tud fejben európai lenni, az ne akarjon fizetésben se európai lenni.
2009. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés érdekes válaszokkal. Gyakran járok a kutyámmal mindenfelé, nemcsak füves területen, és bármennyire is szégyellem, de időnként megesik, hogy a kutyám a tér kellős közepén kuporodik neki. Előtte persze mindig igyekszem itthon a kertben lefuttatni, megmozgatni, és várok, hogy végezze el a dolgát, de sajnos így is megesik. Viszont, direkt e célból van egy övtáskám, amibe előre készítek kis zacsikat meg papírszalvétát vagy -zsebkendőt. Amikor látom, hogy elkerülhetetlenül lekuporodik a kutyám, gyorsan a feneke alá terítem a papírt, amikor végez ráterítek egy másikat, majd a kezem a zacskóba dugva felmarkolom az egészet, kifordítom a zacsit, és máris nyomtalanul eltűnt minden. Előtte persze belefújok minden zacsiba még itthon, nehogy lyukas legyen. Ezután a zacsit körbecsavarom, hogy jól bezáródjon, és elviszem a legközelebbi kukához, ami sokszor nincsen közel, de valahogy én ezt kötelességemnek érzem. Történt már meg, hogy a kezem a zacsiban volt, hogy a saját kutyámét felvegyem, mire megláttam nem messze egy másikat, és azt is felvettem.


Még sosem hallottam ezt a neylon-os kifogást, de furcsa számomra. Én nem tudok kutyák nélkül meglenni, nem is akarok, de egyáltalán nem szeretnék kellemetlenséget okozni másoknak, így olyan gyorsan igyekszem eltűntetni a piszkot, amint csak tudom.

2009. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszolónak nagyon hálás vagyok, hogy megmutatta, vannak még normálisan és reálisan gondolkodó gazdik.
2009. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!